Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде си купувате джипките?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: От къде си купувате джипките?

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Начина по който предпочитам да си купувам колите е че обикновенно излизат от гаранция още на първата година или малко след нея, и искам да разчитам на колата особенно при положение че вече ги правят така че да са с малък ресурс, обикновенно след 200К км. се сдухват отвсякъде това че ти предпочиташ било то малко или много карани и те кара да се рошиш из разните му мобилета си е изцяло твой проблем, Аз просто не купувам оттам как да ти го кажа по ясно. Нито съм джамбазин нито дилър и в чужди чаршафи не мога да спя.
    ok няма да спорим, че откъде почнахме, къде отидохме...
    Нищо лично, но понеже ми зададе конкретен въпрос и спомена Тойота, ето:
    преди 1 месец регистрирана, на 26 000 км!!!
    Не съм и няма да бъда дилър, а в хотел - щото и колата е до време - чершафи носиш ли си?
    Има гаранции, вече и до 3 и до 5 г...
    И лека вечер!

    Коментар


    • #32
      От: Re: От къде си купувате джипките?

      Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
      За скъпа кола си заслужава човек да се разходи до Европата, за по-евтина и в БГ се намират оферти.
      Аз също предпочитам от частно лице. Един познат има подходящ лаф за случая: "на старо се купува от богати хора"
      И аз ще се съглася с колегата, като под скъпа кола разбирам над 20 000 евро. Със сигурност от Германия и задължително да не е от мургави търговци, а от Италия само кафе си купувам. За евтините 3000-8000 само от тук и се надяваш на късмет....и да попаднеш на човек. Съдя по себе си, каквато и кола/7-8/ да съм продал е нямало недоволни и изненади.
      в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
      Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

      Коментар


      • #33
        От: Re: От къде си купувате джипките?

        [QUOTE=marinco;2066089] Със сигурност от Германия и задължително да не е от мургави търговци, а от Италия само кафе си купувам. За евтините 3000-8000 само от тук и се надяваш на късмет....и да попаднеш на човек. /QUOTE]
        Съгласен съм с колегата собственика е най важен, а като се има в предвид как поддържат германците съм напълно съгласен за кола от там.
        За съжаление 90% от колите по автокъщите са внос от италия където масло не обичат да сменят да не говорим за останалата поддръжка ще трябва доста късмет за да сполучиш.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X