От: Какво мислите за този джип
Правилно си разбрал. Трием, за да не се напълни форума с мераклии, които за да си продадат таралясника, ще идват тук за да пуснат едно питане "Какво мислите за тази кола", придружено с линк към собствената им обява.
И без това, колкото и да рабират хората, обикновено няма как да ти кажат нещо съществено по някоя картинка от мобиле-то.
Искаш ли да спреш да мрънкаш? Няколко хиляди евра заплата на модераторите са твърде малко, за да се осигури персонална модерация в реално време на всеки един новодошъл.
Отговорът на въпроса ти е тук - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8364
Първоначално публикуван от АлКБ
Преглед на мнение
И без това, колкото и да рабират хората, обикновено няма как да ти кажат нещо съществено по някоя картинка от мобиле-то.
Първоначално публикуван от АлКБ
Отговорът на въпроса ти е тук - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8364
Гледай ся за джипа.Миналата зима точно,като тебе го мислих.Е аз не влезнах във форума,а сам се помъчих.Първо мислех Ауди,после субар,после някоя Кия,Хюндай и т.н и т.н.... и накрая установих,че ако ще давам някви пари и ще си купувам нещо,няма смисъл да си хвърлям само парите на вятъра.Утре ще искам и в гората да отида... и някъде другаде и т.н... така,че го реших,ако ще е джип... да е джип... Имам роднини с Теракан,купуваха го нов,и всяка зима му замръзва 4Х4-то и седи по 3,дена в хюндай да го размразяват. Така,че аз реших и взех Патрол и след малкото експириънс,който натрупах тука с пичовете из форума съм адски доволен
Колата си карам всеки ден, на месец минавам между 1500 и 2000км. Крайно непригодна е обаче за ходене по язовири и планини, за което и не я използвам, не и е там мястото на тая кола.
Коментар