Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Избор на джип.

    Да, видях, но чак след като написах коментара тук Извинявам се за което
    Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
    0886/872-646

    Коментар


    • #47
      От: Избор на джип.

      Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
      Джипа ще се използва основно за градско каране, ходене на лов с него и за лек оффроуд.
      Благодаря предварително
      Не съм имал от 2-та модела, макар, че съм ги карал по-малко.
      Да питам ти кои марки и модели 4х4 си карал и колко ?
      Специално ТЛК 90 и Паджеро...
      За 5 дена седмично градско и евентуално 1 - 2 пъти месечно по 2 - 3 дена лек офф ( това е много субективно... за мен "лек" може да значи за теб "екстремен" или обратното )
      ти трябва кола 4х4, насочена към комфорт и по-нисък разход.
      Тествай и други освен 2-те набелязани и тогава избирай.
      Когато карах Jeep 5.2 V8 4" лифт с фул тайм, минавах през места на бързи без да се замислям докато някой със слаби мотори на бавни едвам минаваха след няколко опита...
      Сам си прави изводите.
      За твоят случай надали ще ти трябва кола с цели мостове и блокажи.
      LZ1RED

      Коментар


      • #48
        Re: Избор на джип.

        Карал съм Паджеро 2.5 ТДИ, което използвах за тези неща които съм описал, но сега ще търся джип, който освен за тези цели, след време (да се надяваме) да пригодя и за по-сериозни приключения(като под "по-сериозни приключения" нямам в предвид състезания и тем подобни) Та, затова сега се чудя кой ще е най-добрият вариант. Така че ще гледам да е, ако не с 2 цели моста, то поне да има блокажи. Затова и се спирам на джипове с такива мотори и раздатки ( Паджеро 3.0/3.5 и Гранд Чероки 4.7/5.2) иначе както каза, всяко 4х4 с малък мотор и разход, ще върши перфектна работа за лов и ...
        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
        0886/872-646

        Коментар


        • #49
          Re: Избор на джип.

          Вярно, че малко съм променил целта за която ще е джипа и се извинявам, че не съм го добавил в началото на темата
          Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
          0886/872-646

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X