Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на джип.

    Колеги, поставен съм пред дилема, предстои ми да закупя джип, питанката ми е следната. Като цяло клоня към Mitsubishi Pajero 2 2.8 TDI, но след прочитане на доста мнения, разбрах че много хора предпочитат Toyota Land Cruiser, та въпроса ми е дали си е по-добре да се вземе Тойота като се има в предвид че е доста по стара ( моделите в началото на 90-те) и с по-малко екстри от Паджерото, което е от края на 90-те, с повече екстри, по-удобен и най-важното според мен, има 100% блокаж на задния диф. Джипа ще се използва основно за градско каране, ходене на лов с него и за лек оффроуд.
    Благодаря предварително
    Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
    0886/872-646

  • #2
    От: Избор на джип.

    +1 за Тойота . Може да е по-стара , но е по-проходима с по-добри двигатели , по-добра ходова част - цели , здрави мостове . Взимай Тойота , няма какво да мислиш ! Няма да те разочарова .
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Избор на джип.

      +1 за Панчаревото
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на джип.

        Понеже и аз много исках Панчарево, та гласувам за 2.8. Но по добре ПаХеро 3.5 бензин.
        Успех

        Коментар


        • #5
          От: Избор на джип.

          От изброените варианти, за нуждите, които си описал - твърдо Паджерото!

          Коментар


          • #6
            От: Избор на джип.

            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
            Понеже и аз много исках Панчарево, та гласувам за 2.8. Но по добре ПаХеро 3.5 бензин.
            Успех
            Колега имаш Маверик . Откъде знаеш , че е по-добро от Тойота ? Нека да пишат хора които имат или Тойота или Паджеро !
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #7
              От: Избор на джип.

              Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
              Колега имаш Маверик . Откъде знаеш , че е по-добро от Тойота ? Нека да пишат хора които имат или Тойота или Паджеро !
              А според мен най добре е да пишат хора, които имат и двете.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: Избор на джип.

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                А според мен най добре е да пишат хора, които имат и двете.
                Според мен няма такива . Единственото предимство на Паджерото е един клет блокаж на заден мост , и то не на всички .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на джип.

                  Поредното преброяване...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на джип.

                    Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                    Според мен няма такива . Единственото предимство на Паджерото е един клет блокаж на заден мост , и то не на всички .
                    Има колега, има.
                    Четири години имах TLC70 с 2LT. От пет години имам Паджеро с 4D56 и мога да кажа, че за нуждите ми в пъти по-добре се справя от Тойотата. Тя си е за в гората.
                    За по-дълги преходи по асфалт, завършващи с лек, до среден по трудност офроуд, както и за ежедневен автомобил, Паджерото е перфектно.
                    Като комфорт, екстри и управление на пътя с високи скорости, съчетано с добри офроуд възможности без допълнителни доработки мисля, че няма друг джип от неговото поколение и на такава цена, който дори да го доближава като качества.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на джип.

                      Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                      Според мен няма такива . Единственото предимство на Паджерото е един клет блокаж на заден мост , и то не на всички .
                      Има колега . Имам и МП 2 92г. и ТЛК 120 2008г. Но съвевти не мога да дам,много са различни. Нека колегата се ориентира повече за какво му трябва, да пробва и каквото му харесва. Желая му успех !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на джип.

                        Не виждам смисъл в нито един от вариантите за движение при упоменатите условия.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на джип.

                          Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                          +1 за Тойота . Може да е по-стара , но е по-проходима с по-добри двигатели , по-добра ходова част - цели , здрави мостове . Взимай Тойота , няма какво да мислиш ! Няма да те разочарова .
                          къде си я виждал тая 90 - ка с цели мостове ?
                          Ако говорехме за 80 - ка то наистина е по добра от паджеро - то ! В случая говорим за рзликата между 90 - ка и паджеро . И двата автомобила са равностоини един на друг и всяка допълнителна екстра е в плюс както на единия така и на другия .
                          п.п. Ако го купуваш за да го ремонтираш то тогава сравни как са цените на частите . Дизеловото паджеро дава доста дефекти с главите (след прегряване)
                          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            Re: От: Избор на джип.

                            Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                            Има колега . Имам и МП 2 92г. и ТЛК 120 2008г. Но съвевти не мога да дам,много са различни. Нека колегата се ориентира повече за какво му трябва, да пробва и каквото му харесва. Желая му успех !
                            Благодаря, накрая така ще стане, с пробване
                            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                            0886/872-646

                            Коментар


                            • #15
                              Re: От: Избор на джип.

                              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                              Не виждам смисъл в нито един от вариантите за движение при упоменатите условия.
                              Кой вариант има смисъл според теб ?
                              Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                              0886/872-646

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X