Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    не помня ГАЗките на които се обучавахме да кормуваме и р

    емонтираме да са им работили всичките цилиндри едновременно , даже на шофьорските изпити първия ден скъсаха всички на скоростната отсечка защото не успяха да вдигнат 40 км.в час не работеха три цилиндъра отново /аз бях във втората група/
    и не работеше само един.
    При тогавашното качество на кабели, свещи и пр. и при ничията собственост(държавна) нищо чудно. Като чуеш на Коста двигателя как работи ще си промениш мнението....
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

      Колеги,мислех да не слагам раздатка а да си направя редуктор 2/1 и да го куплирам към скоростите ,но в последствие реших да ползвам раздатка от 469 да я куплирам нея за да спестя дължина.
      Последно редактирано от dany.1; 25-10-10, 19:42.
      няма начин да няма начин
      http://album.bg/offroad_
      0878 613 163

      Коментар


      • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        При тогавашното качество на кабели, свещи и пр. и при ничията собственост(държавна) нищо чудно. Като чуеш на Коста двигателя как работи ще си промениш мнението....
        Чичо Коста работи апокрифно /скрито/ , и нямам идея как ще ми се отдаде това щастие да чуя този мотор и да видя това произведение на изкуството. Сега се сетих че и аз имам един двигател ЗМЗ 511 на 15000 км. "СВЕТИ", ще взема да пробвам за какво става въпрос , тъкмо ще имам възможност да сравнявам.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

          Коста не работи скрито даже напротив- всеки е добре дошъл да мине и да види какво прави. Просто не пише във форума Аз все се каня да наснимам проекта и да го кача тук....
          Ние след Зверино минахме през Своге да видим Уаза на Росен със ЗМЗ 511. Трудно е да се опише! На дълъг стръмен склон, който аз качвам на 1-ва бавна, той изкачва от място на 1-ва бърза с близо 40км/ч!! В едни дерета като му подаде газ и Уазът скача от място
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

            Не ми се ще да спамим темата на dani.1 повече , за това предлагам да си организираме една среща на някое готино място в центъра на България за да изпробваме последните разработки ,преработки и всякакви ръкотворения , да си побъбрим на воля щото мен взеха да ме гледат накриво вече в къщи. Дани , /не знам дали така се казваш/ единствения пролем на тези мотори е , че няма никакви части за тях . Просто изпадаш в тиха лудост като ти затрябва нещо.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Дани , /не знам дали така се казваш/ единствения пролем на тези мотори е , че няма никакви части за тях . Просто изпадаш в тиха лудост като ти затрябва нещо.
              Това е сериозен проблем, да караш уникат по гори и състезания не е много добра идея!
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0001.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5221638Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0002.jpg
Прегледи:1
Размер:192.5 КБ
ID:5221637Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0004.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5221636Ето снимки от автоматичната скоростна кутия.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0003.jpg
Прегледи:1
Размер:210.7 КБ
ID:5221635
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                  Вчера донора дойде-голям хубавец е.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0143.jpg
Прегледи:1
Размер:118.9 КБ
ID:5221902Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0142.jpg
Прегледи:2
Размер:181.9 КБ
ID:5221903Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0144.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5221904Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0146.jpg
Прегледи:2
Размер:177.9 КБ
ID:5221905Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0145.jpg
Прегледи:1
Размер:119.4 КБ
ID:5221906


                  Последно редактирано от dany.1; 28-10-10, 13:21.
                  няма начин да няма начин
                  http://album.bg/offroad_
                  0878 613 163

                  Коментар


                  • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                    Надявам се,че разсипвайки този хубавец,ще направите и джипката хубавец!
                    Успех и безпроблемна работа,по-прехвърлянето на двигатела.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                      Няма начин , да няма начин.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                        Горя от нетърпение да разбера какъв е напредъка по проекта . Ако има и снимки още по -добре.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                          И ние!
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                            Браво колега !:0 супер сте го измислили !а този красавец, дето бъде използван...грехота..ама...планът си е план. Същият мотор V6 2,9 и се слага на форд бронко , (поне така знам) а аз имам по малкия - 2,0 шестак , който на коне малко.. и на въртящ момент е също малко , коне около 90 , въртящ момент около 180 н.м.
                            Та този малък 2,0 мотор искам да сложа на моето чероки , което е с двигател 2,1 тди , работата е там че просто не искам вече дизел. на газчица и на бензинец е по добре , поне според мен де.
                            хайде ако имам някакво затруднение , да мога да разчитам на вашата помощ, а по точно на вашите съвети за монтажа на бензиновия в моя джип.
                            Надявам се да не ми откажете в това поздрави !!! и успешно завършване на проекта !!!
                            П.С. а другите карантии от форда какво ще ги правите : седалки , управление , окачване....?
                            за да не спамя темата повече...нека отговорът да е на лични..?
                            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                            ********************************
                            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                            Honda Shadow VLX 600 - 1999
                            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                            Влади

                            Коментар


                            • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                              Момчета почна се,ето донорите;
                              1.уаз
                              2.витара
                              3.форд
                              От тези три трябва да стане едно-поне така се надявам....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0146.jpg
Прегледи:2
Размер:177.9 КБ
ID:5242784Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0385.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5242785Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0142.jpg
Прегледи:2
Размер:181.9 КБ
ID:5242786Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0392.jpg
Прегледи:1
Размер:83.7 КБ
ID:5242787Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0386.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5242788Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_3369_7d70d_25081245.jpg
Прегледи:2
Размер:63.6 КБ
ID:5242789
                              няма начин да няма начин
                              http://album.bg/offroad_
                              0878 613 163

                              Коментар


                              • От: Монтиране на петцилиндров дизел на УАЗ

                                Желая ти успех Дани! За Лазарово 2011г. трябва да си на старта!
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X