Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със монтиране на предни спирачки на УАЗ ?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Пенчооооу, кой си ти та да даваш уроци по логика и правопис на господин директ... опс извинетИ, меринджея. Менажера. Месинджъра?.. Абе как беше, мениджъра май?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #77
      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Пенчооооу, кой си ти та да даваш уроци по логика и правопис на господин директ... опс извинетИ, меринджея. Менажера. Месинджъра?.. Абе как беше, мениджъра май?
      Ама наистина,защо ли си търкам клавиатурата?

      Коментар


      • #78
        Сглобих спирачките с малко чужда помощ, оказва, че банджо-фитингът наистина върши работа и налягането в системата комбинира малкото сечение в хлабината му. Факт. Сега кове като западна кола. Остава ми да регулирам как да спира равномерно, че сега тегли към новите накладки. Казаха ми, че се вдига на крик и се ръчка по ексцентриците. Някаква идея за този метод и какво точно се прави?

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Иди при някой който знае какво прави.
          Това е толкова елементарна операция, че чак ме е срам, че изписах толова букви за нея.

      • #79
        Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
        Сглобих спирачките с малко чужда помощ, оказва, че банджо-фитингът наистина върши работа и налягането в системата комбинира малкото сечение в хлабината му. Факт. Сега кове като западна кола. Остава ми да регулирам как да спира равномерно, че сега тегли към новите накладки. Казаха ми, че се вдига на крик и се ръчка по ексцентриците. Някаква идея за този метод и какво точно се прави?
        Чети... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Реглаж спирачки УАЗ.jpg
Прегледи:170
Размер:163.3 КБ
ID:6588823
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Не става само с ядене Владко, не става...
          Трябва и мислене, поне малко, и познаване на материалната част(както се изразяваха едно време).

          След регулиране на хлабините спирачките долу-горе идват, ама е ден до пладне.
          После пак си стават някакви-никакви. Това поради прословутото руско качество. Ако беше производство на Тойота-същия джип щеше да е образец за джипове по целия сват.

        • KingofROAD
          KingofROAD коментира
          Редактиране на коментар
          Вльядко, сложИ си саморегулируеми спирачни цилиндърчета от Волга. Цивилизация братчед.

        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          В тая плоскост дискови от Витара...

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X