Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Нещо едностранчиво дъвчете ъглите и възможните скорости , при положение че не се отчита радиуса на кривата, а само стойността на ъгъла. Тия неща са взаимообвързани още на ниво проектиране.

    Коментар


    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Това го кажи на онуй дете с увреждания, дето пише тука, ибо съм го игнорирАл, ама го възпроЙзвеждат като цитат в някоЙ отговори и гледам се пеняви нящо.
      Ало,Модераторите?

      Коментар


      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
        Първо да кажа,че съм имал и други джипове,-гранд витара,гранд чероки,нива и уаз 469,за да не си помисли някой,че нямам наблюдения на други джипове.Както писах,това ми беше всекидневна кола,но по ред-първа генерация патриот 2005 година,мотор 2.7,128 к.с 16 клапана с верига и саморегулиращи се хидро компенсатори на клапаните.Лично при мен разходът на газ беше по-нисък от този на бензин-11/100 км при 100 км/ч с 2500 об/мин.,крейсерска скорост.Лично за мен по-устойчив от всичко което съм изброил по-горе,пример-100 градусов десен завой съм го взимал със 100 Км/ч с оригиналните гуми.В техническо отношение не съм имал никакви проблеми-мотор,трансмисия и т.н
        E тва е! Искам такава кола от години, не намирам, а тя била под носа ми!
        Къде ги продават?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Сарказъма би бил уместен,ако е аргументиран!

          Коментар


          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Два час по телефона разубеждавам мой приятел да си купи Патриот, чак на края на разговора се разбрахме, че той имал в предвид Jeep Patriot

            Коментар


            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              Нещо дръжките на вратите били слабички?!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Два час по телефона разубеждавам мой приятел да си купи Патриот, чак на края на разговора се разбрахме, че той имал в предвид Jeep Patriot
                Тя разликата в качеството май не е голяма. Комшия имаше такова, ново или на почти ново купувано и беше много щастлив като го разкара. После взеха Оутбек и ЦРВ 1 и бяха много по-доволни.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                  Ако се търсят негативи,то в нета може да се намери за всяка машина по нещо.И аз имам много скъп спомен,когато карах черокито,и с 50 км/ч видях на огледалото как задното колело почва да излиза заедно с полуоската,която се беше скъсала без да е натоварена по някакъв начин!А да не говорим,че като намерих друга,две седмици чаках да получа лагера,който е ролков,и по много странен начин лагерува направо на полуоската,и разбира се не е стандартен!Но не мога да кажа,че заради това машината е като цяло лоша.

                  Коментар


                  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                    Коментар


                    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения


                      Това на клипчето, не е ли Нива?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2019-01-12.jpg
Прегледи:1
Размер:34.5 КБ
ID:5806396

                      Коментар


                      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                        И аз не е като да нямам база за сравнение, пък Патриотът още гние кротко пред нас и си карам древната Тойота. Защо ли?...Който ме познава, знае че не се предавам лесно.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                          Твоята не беше ли УАЗ-31622 Симбир или бъркам.
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                            Сега се зачетох по подробно,често ремонтирам една такава машина и ми стана интересно.Модела 3160,който идва при мен явно има доста разлики.С карданите никакви проблеми,само гресиране с мостовете също.Проблем имаше със съединителя и датчика на коляновия вал на мотора.Имаше какво да се дооправи след завода,но нищо фатално и непознато за руски джип,след намесите се движи вече едни 10 години из горите и още не е бракуван.С бобината никога не е имал проблем,даже не знам дали свещите още не са оригинални,нито с дебитомер.Доста течове имаше по двигателя,но всичките бяха лесно поправими,хидравличния привод на съединителя се сещам,че още в първите му години го преправих изцяло.Тука се споменава,че антикорозионната обработка била добра,на по-новите модели може и да е добра,но това си гниеше от ден първи,въпреки това и до днес нито е кърпено,нито има някакви фатални поражения.С идиотските букси съм отказал да се боря,обработвам ги превантивно и гледам да са все мазнички,за да не клеясват.Понеже почти не съм го карал по асфалт впечатления не мога да споделя,но извън пътя се справя добре.Като качество определено е много назад от 469 като цяло всичко което съм видял от руското производство до 2008-9 и лади и уазки е много по-зле от старото им производство,над по-новите нямам наблюдения все още.

                            Коментар


                            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                              То 3160 на пътя и по добре да не се кара. 1440 мм мостове. Колата е неустойчива на по голяма скорост. В гората е ОК.
                              Мостовете са и Спайсер , които после се преместват на Хънтър.
                              Не знам как е жива още допълнителната скоростна кутия за 5 та скорост. Може и да е с 4 степенна вече.
                              only 4 x 4,sim AWD

                              Коментар


                              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                                Скоростната кутия си спомням само,че много тежи,двама я сваляхме пък не сме чак толкова хърбави.Имаше огромен проблем с намирането на феродов диск,но пусто тогава не знаех за вносителя.Спайсер не ми говори нищо като понятие По спомен мостовете не се отличаваха много на външен вид от тези на старите УАЗки,но никога не ми се е налагало да ги виждам отвътре,спирачки си имаше,не ми е направило впечатление да са твърде лоши.Най-голямо впечатление ми направиха гърнетата,колата се караше само на бензин и въпреки това изгниха за рекордно време.Приспособих и гърнета на Polmostrow според това което ми хареса на външен вид от каталога им и проблема се реши,даже стана една идея по-тиха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X