Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
    .....В техническо отношение не съм имал никакви проблеми-мотор,трансмисия и т.н
    Колко време си го притежавал колега и какъв пробег годишно си правил ?
    Разбира се , ще те попитам и на какъв терен си го карал ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
      Колко време си го притежавал колега и какъв пробег годишно си правил ?
      Разбира се , ще те попитам и на какъв терен си го карал ?
      Имах го 3 години,длъжен съм да кажа,че го купих на реални 40000 км,от първи собственик,закупен от официалният дилър-Карбон Плевен,с пълна сервизна история.Годишния ми проег беше около 15 хил. км,примерно 70/30 асфалт/черен път,но така като живея в провинцията,70% асфалт е много силно казано,а и черен път,не означава тежък офроуд,по-скоро разходки из природата,но по всяко време от годината.

      Коментар


      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
        Първо да кажа,че съм имал и други джипове,-гранд витара,гранд чероки,нива и уаз 469,за да не си помисли някой,че нямам наблюдения на други джипове.Както писах,това ми беше всекидневна кола,но по ред-първа генерация патриот 2005 година,мотор 2.7,128 к.с 16 клапана с верига и саморегулиращи се хидро компенсатори на клапаните.Лично при мен разходът на газ беше по-нисък от този на бензин-11/100 км при 100 км/ч с 2500 об/мин.,крейсерска скорост.Лично за мен по-устойчив от всичко което съм изброил по-горе,пример-100 градусов десен завой съм го взимал със 100 Км/ч с оригиналните гуми.В техническо отношение не съм имал никакви проблеми-мотор,трансмисия и т.н

        Късметлия!
        Аз не мога да се похваля с такава надеждност, НО за пътното поведение съм съгласен, че беше Добро - Виж не съм съгласен, че е по-добро от на Гранда (изброил си го като предишна кола за сравнение!) - карам в момента WJ 4.7 V8 и мога Смело да заявя, че е далеч по-добър на пътя от патриота във Всяко отношение.
        Желя още много безпроблемни километри и да ти носи Много радост!

        Коментар


        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Късметлия!
          Аз не мога да се похваля с такава надеждност, НО за пътното поведение съм съгласен, че беше Добро - Виж не съм съгласен, че е по-добро от на Гранда (изброил си го като предишна кола за сравнение!) - карам в момента WJ 4.7 V8 и мога Смело да заявя, че е далеч по-добър на пътя от патриота във Всяко отношение.
          Желя още много безпроблемни километри и да ти носи Много радост!
          Първо благодаря за пожеланието-взаимно,относно патриота-наложи се да го продам,а съм се заиграл с думата ,,гранд,,заради витарата съм я повторил,всъщност беше чероки 2.5 ТД,тези с отделните глави,та върху него са ми наблюденията,но може просто да не е била моята кола.

          Коментар


          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
            ...пример-100 градусов десен завой съм го взимал със 100 Км/ч с оригиналните гуми.В техническо отношение не съм имал никакви проблеми-мотор,трансмисия и т.н
            Какво е това? Нещо като почти обратен завой? По-остър от под прав ъгъл (90 градуса)?
            Това, освен на някое заснежено летище в стил "арабски дрифт" (навиваш рязко волана, пък квото стане) да си се пързуууууууууууууулнеш без риск да се преобърнеш заради сцепление или да се удариш в нещо в радиус от 2-3 км, не виждам с каква кола можеш да го направиш при 100 км / ч ?
            Е, може сигурно и нещо в стил Кен Блок, с въртящи се на burn-out четири колела да се спретне, ма аз не съм такъв мАстУр.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Какво е това? Нещо като почти обратен завой? По-остър от под прав ъгъл (90 градуса)?
              Това, освен на някое заснежено летище в стил "арабски дрифт" (навиваш рязко волана, пък квото стане) да си се пързуууууууууууууулнеш без риск да се преобърнеш заради сцепление или да се удариш в нещо в радиус от 2-3 км, не виждам с каква кола можеш да го направиш при 100 км / ч ?
              Е, може сигурно и нещо в стил Кен Блок, с въртящи се на burn-out четири колела да се спретне, ма аз не съм такъв мАстУр.
              Всъщност ъгълът от 100 гр е малко по-тъп от 90,за пример-3-те лъча на емблемата на мерцедес са на 120 гр отнесени един към друг,а аз говоря приблизително,не съм го мерил с транспортира

              Коментар


              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                Туй на сухо и на "задно"?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                  Че какъв е проблема? То и 180 градуса завой можеш да вземеш със 100,всичко зависи от радиуса.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                    Че какъв е проблема? То и 180 градуса завой можеш да вземеш със 100,всичко зависи от радиуса.
                    Да, де. Говорим за стандартен път. Погледнато "глобално" можеш да завиеш на 180 градуса пък да си мислиш, че караш все направо. Ще минеш през няколко държави обаче, та ще се усетиш на ГКПП-тата.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Туй на сухо и на "задно"?
                      Да на сухо и на задно,на мокро не бих се решил.

                      Коментар


                      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                        Ако се оправяш с Google Maps може просто да покажеш завоя там,ще е по-лесно за всички.

                        Иначе погледнато математически ъгъл 100 градуса наистина е по-тъп от 90,вече погледнато глобално,континентално и философски не знам.

                        Коментар


                        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                          Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
                          ...Лично за мен по-устойчив от всичко което съм изброил по-горе,пример-100 градусов десен завой съм го взимал със 100 Км/ч с оригиналните гуми.....
                          Аз тези завои ги минавам със скорост 150-220 км /ч


                          Особено посока надолу.


                          Кат гледам са повече от 100 градуса, мога и на мокро да ги мина със 150

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zavoi.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5806310
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                            Ъглите в транспорта (и автомобилите в частност) са спрямо направлението на движение.

                            Коментар


                            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Ъглите в транспорта (и автомобилите в частност) са спрямо направлението на движение.
                              Това го кажи на онуй дете с увреждания, дето пише тука, ибо съм го игнорирАл, ама го възпроЙзвеждат като цитат в някоЙ отговори и гледам се пеняви нящо.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                                Извинявам се. Не съобразих, че има ъгли в транспорта, ъгли в геометрията, ъгли в домакинството, и не знам си в коя още област ъгли. и във всяка област, ъгъл значи нещо различно от това което е.
                                Може ли някой по-грамотен от мен да ме светне, колко гадусови завои правят "червения" и "жълтия" път от #162.Аз на двата пътя, двата завоя ги виждам към стоте градуса.
                                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X