Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята УАЗка 452

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Моята УАЗка 452

    Отговорих ти на ЛС. Пробвай и пиши за резултата.

    Коментар


    • #92
      От: Моята УАЗка 452

      Ще пробвам но ще е след две седмици
      Иначе ми протече водната помпа та я ремонтирах срещу 3 лв Регурирах на ново клапананите че един чукаше.
      А колегата Данаил ми подари гума да си направя тампони за кабината за което му благодаря

      Коментар


      • #93
        От: Моята УАЗка 452

        За да неразвиваш целият болт сечи шайбата на две.

        Коментар


        • #94
          От: Моята УАЗка 452

          След като всичко е ново,би трябвало след правилно регулиране,както е по книга,да нямаш проблеми.Аз като взех моята уазка,също имаше шайби,но палците бяха разбити.До тук всичко е добре,но бъркаш в следното нещо-когато феродото се износва палците се доближават до лагера и за да не остане без луфт,болтчетата се навиват а на нов съединител трябва да са отвити. Направи корекция и ще се оправи. Излишно е да ти казвам че разтоянието от болтчетата до лагера трябва да е еднакво за да не тресе при тръгване.дано съм ти бил полезен и успех.

          Коментар


          • #95
            От: Моята УАЗка 452

            А тампоните на двигателя ще заменя с тези
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0979.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5457864

            Коментар


            • #96
              От: Моята УАЗка 452

              Тиа не са ли от скоростите на Волга 21,и шпилката не минава през гумата,да не се разцепат и да си загубиш двигатела ???http://www.bazashop.ru/product_1807532.html не можах да намеря друга снимка. п.с Има ги и в Карбон http://www.uazbg.com/content/%D1%82%...uffer-mounting
              Последно редактирано от ivan_; 03-03-13, 22:31.

              Коментар


              • #97
                От: Моята УАЗка 452

                Незнам от какво са но ги виждах на един двигател и е доста добре Сега като ми каза малко ме претесни

                Коментар


                • #98
                  От: Моята УАЗка 452

                  Дам има някои модели тампони при които са две шпилки вулканизирани в гумата няма толкова вибрации но аз не бих му се доверил !
                  ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                  Коментар


                  • #99
                    От: Моята УАЗка 452

                    На почти всички нови коли тампоните са от такъв вид ама тия ми изглеждат "сделани" та и аз не бих им се доверил. А иначе какъв е смисъла да сложиш тампон и после да го стегнеш с болт та да не мърда,това си го знаят само руснаците.

                    Коментар


                    • От: Моята УАЗка 452

                      И вече се движим
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0144.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5460455

                      Коментар


                      • От: Моята УАЗка 452

                        Имах много странен промблем с маслото Нямаше налягане много се претесних обаче след смяната му всичко е наред

                        Коментар


                        • От: Моята УАЗка 452

                          Притеснението ще ти остане .При смяна на маслото не се вдига кой знае колко налягането,освен ако старото масло е било трансформаторно или клапана за налягането да е бил блокирал(долу в помпата).Може и от клапана за радиатора за масло да стои отворен.С поздрав Борето.

                          Коментар


                          • От: Моята УАЗка 452

                            На Джугана имахме същия проблем и като сменихме маслото всичко се оправи и сега си е добре
                            Преди на уазката с мръсна газ едвам мърдаше стрелката а сега на място ми държи 3 ката

                            Коментар


                            • От: Моята УАЗка 452

                              Мисля да направа още едно кръгче и пак да сменя маслото за последно (колкото се е поизчистил двигателя толкова)и този път да сипя по качествено масло мисля да налея Total Quartz 5000 15W-40

                              Коментар


                              • От: Моята УАЗка 452

                                За маслото което споменах по горе го намерих пресякло се Демек вода в маслото От там идва и намаленото му наляган.....Интересното е че нямах загуба на вода от радиатора Малко се надява докато е стоял двг то без капак от някъде да е влязла дъждовна вода ама надали

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X