Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще се помъча и аз с един УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

    Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
    ...що на други не пада налягането и си работи газовата....?
    То рядко става, трябва да изтеглиш късата клечка. Аз дето всеки ден карам на газ и всяка седмица зареждам две коли с по 30-40 литра съм настъпвал мотиката 3-4 пъти за 15 години.

    Иначе зависи и от други работи - примерно ако ти е позапушен филтъра става по-лесно.

    Коментар


    • #77
      От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

      Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
      .........Ма все си мисля, че е друг проблема някакъв - що на други не пада налягането и си работи газовата....?
      ......То проблем досега не съм имал, принципно говорим тука, от къде може да излезе заека ... и как да го гръмнем.
      Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

      Коментар


      • #78
        От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

        Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
        Веерно бе...кафез... ма стана отдавна физиката от гимназията... Ми да си решава човека...
        Ма все си мисля, че е друг проблема някакъв - що на други не пада налягането и си работи газовата....?
        Как така ще пада налягането ...да не изпуска от някъде ? Преди , като въведоха евросондата , развих старата сонда , както си е на джипа , навих новата , после на газстанцията за 5 лева и налягане си държи. .....А през цялото време във бутилката имаше двайсетина литра газ/ течност
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #79
          От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

          Няма да имаш проблеми, не се притеснявай. УАЗика пали и работи на газ и при -25 градуса. На моя след 5 години с турски изпарител и с изхвърлен елемент на газовия клапан миналата година го смених с нов турски изпарител за 50 лева .
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Как така ще пада налягането ...да не изпуска от някъде ? Преди , като въведоха евросондата , развих старата сонда , както си е на джипа , навих новата , после на газстанцията за 5 лева и налягане си държи. .....А през цялото време във бутилката имаше двайсетина литра газ/ течност
            Абе това винаги ми е било интересно, щото и от други съм го чувал. Винаги съм мислел, че ако развиеш сондата ще падне яко фъскане докато има газ... Ма явно не е така... А после като сложиш пак сондата как става пак налягане вътре? Сигурно като се разджурка газта, се изпарява част от нея и става налягане.... или трябва на колонката да се "напомпа"???
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар


            • #81
              От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

              Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
              Абе това винаги ми е било интересно, щото и от други съм го чувал. Винаги съм мислел, че ако развиеш сондата ще падне яко фъскане докато има газ... Ма явно не е така... А после като сложиш пак сондата как става пак налягане вътре? Сигурно като се разджурка газта, се изпарява част от нея и става налягане.... или трябва на колонката да се "напомпа"???
              Чети по внимателно ...на колонката и за 2...5 лева зареждаш и имаш налягане.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #82
                От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                Затваряш и вече имаш налягане.Пробвана над 10 пъти.

                Коментар


                • #83
                  От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                  Като отвориш, изкипява малко и сваля температурата до под кипенето. Докато е отворено се изпарява бавно и можеш да си свършиш работата. Като затвориш изпаряването спира, бутилката се стопля и изпарява вътре колкото да имаш налягане.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Като отвориш, изкипява малко и сваля температурата до под кипенето. Докато е отворено се изпарява бавно и можеш да си свършиш работата. Като затвориш изпаряването спира, бутилката се стопля и изпарява вътре колкото да имаш налягане.
                    Много точно.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X