Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SsangYong Kyron страшен шум отдолу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Споко, в Ратола ще му обЯснат, но е много вероятно да се окаже, че там сефтето ще е отзад и на сухо, та първите впечатления ще са трайни.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Kyron е с независимо отзад само ако е 2.7 дизел или 3.2 бензин.
      Да 2.0 е, от 2.7 ме отказаха с думите, че е 5 цилиндров и много тежал на предницата.


      Първоначално публикуван от bocho64
      Ами под купето е, и както изглежда е в раздатката!
      Това вече ме уплаши, а дано да е кардана.
      Малко ми бяха премеждията в кат, че от ръжда нямаше номер на рамата, изглежда приключенията сега започват, а още не съм покарал

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe)
      Споко, в Ратола ще му обЯснат
      Аз затова търся алтернатива, не може да няма в майнатаун майстори.

      Коментар


      • #18
        Уча руски, тук моя проблем ли описват?

        SsangYong Kyron Раздаточная коробка


        и коментари:
        "100% хабы. Они вакуумные. На переднию ступицу приходит сдвоенный шланг, скидываешь его в отверстия затыкаешь подходящим болтиками , на ступеце отводы тоже чем-нибудь закрыть. Тем самым хабы в зацеплении всегда .Если звук пропал то читаем форум кайрон тема несанкционированное подключение хабов или переднего моста и смотрим вакуумную часть привода."

        "ХАБЫ ТО В ЗАЦЕПЕ ТО НЕТ.ВЫ КОГДА В ГАЗ УХОДИТЕ ИДЕТ РАЗРЯЖЕНИЕ ВАКУУМА---КЛАПАНА НЕ ДЕРЖАТ ИЛИ В ХАБ ОДИН ИЛИ ДВА ДЫРЯВЫЕ.А КОГДА ВЫ ПОЛНОСТЬЮ ВКЛЮЧАЕТЕ ПОЛНЫЙ ПРИВОД ВСЕ ХАБЫ ПОЛНОСТЬЮ В ЗАЦЕПЕ И НЕТ СКРЕЖЕТА"

        има доста руски клипчета за хъбовете

        Коментар


        • #19
          [QUOTE=0ffr0ad3r;n6635249]ВЫВЫ КОГДА В ГАЗ УХОДИТЕ ИДЕТ РАЗРЯЖЕНИЕ ВАКУУМА-/QUOTE]
          Очен хорошое если ета бьло для солярки а не для петрола!

          Коментар


          • #20
            Колеги може ли да анализирате тази ситуация? Какво стана и дали е пуснато 4х4?

            Коментар


            • дядо владо
              дядо владо коментира
              Редактиране на коментар
              Първо за сервиза за ходовата част в Пловдив - тук пишещия бате Стоян (ссспийд) пише се на латиница. За катастрафата - отклоняване на вниманието и отклоняване на дясно, след което уплаха, обратно презавиване и едновременна употреба на спирачки върху заледен терен + може би несъобразена скорост. 4х4 не е намесено в случея (непричом на руски😂 )

          • #21
            Първоначално публикуван от 0ffr0ad3r Преглед на мнение
            Колеги може ли да анализирате тази ситуация? Какво стана и дали е пуснато 4х4?

            Ти май отскоро имаш книжка ?

            В клипчето е сниман обикновен тАпак, който се разсейва, след което не може да се оправи с повече от елементарна зимна ситуация.

            Показаното няма общо с Kyron-а или каквато и да е друга техника, а е следствие на нещо което не е подходящо за описване с думи неподлежащи на цензуриране.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • извън пътя
              извън пътя коментира
              Редактиране на коментар
              Много отдавна имам книжка нямам много километри, но пък имам "златен" талон

            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Е, като си семпъл откъм километри, нормално е да си за златен талон, та с опита ти, който предполагам е в Пловдив или наоколо, нормално да се чудиш от къде идва проблема в клипа.

              P.S. И пак да те подсетя, почети за 4х4 колкото можеш повече за да си спестиш проблеми, които може и да са скъпи.

            • извън пътя
              извън пътя коментира
              Редактиране на коментар
              Слушам !

          • #22
            Ако за някой ще е полезно проблема се оказаха хъбовете. Единия хъб джамбазина даже го е пълнил с нещо, че да ме изкара 20км.
            Хъбовете ги смениха, но поради (използвам лек израз) яко ръжда се наложи смяна и на всичките носачи (толкова изгнили, че не ми е ясно кое точно ги държеше цели), накрайници, болтове и едната главина. Минали са го и през стенд и като краен резултат от всичко предницата се усеща доста по-лека.
            Като се абстрахирам от цените, получих доста качествено обслужване и отношение в официалния сервиз.

            Поетапно ще продължавам с обслужването и ревизирането на всичко, антикор и т.н., а офроад надгражданията ще трябва да изчакат, сещате се защо.

            Искам да благодаря на всички които се включиха и специално на моя ментор Джоу и на Дядо Владо задето ми препоръча майстор за ходовата част.
            Последно редактирано от извън пътя; 27-08-20, 20:41.

            Коментар


            • #23
              Еее, чак пък ментор !

              Опитвам се да помогна с квото и на който мога, поне за да му спестя бъдещи проблеми.

              P.S. Проблемите при марката са най-вече от неправилно обслужване, ако въобще е имало такова.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • извън пътя
                извън пътя коментира
                Редактиране на коментар
                Имало е обслужване от първия собственик, като не броим ръждата отдолу, всичко друго е ок, двигателя показа заводски стойности при диагностиката, но и още не е виждал бг дизел ох
                Джамбазина не бих го препоръчал - гледа те в очите и те лъже ...

              • vencibull
                vencibull коментира
                Редактиране на коментар
                Ти за тва не го гледай джамбазина в очите а залягай под колата

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X