Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA RETONA ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Така и така темата е размърдана, защо някой правоимащ не махне "????" от заглавието ѝ, които дори и да бяха един брой, пак нямат работа по смисъл там ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от dobril0807 Преглед на мнение
      Колеги, да разбутам и аз темата, от днес и аз съм собственик на Киа Ретона 2.0 83к.с. докарах си я на ход от Лом до София и сега само трябва да мина канал в КАТ( дано да не е проблем че не се вижда щампата на шасито). Та, харесва ми.. не е автомобил за високи скорости но едни нормални 80-90 км.в ч. Си ги крепи... което за нашите пътища е повече от добре. След като я регистрирам следва да я обслужа ремъци, ролки, филтри и прочие. Въпросът ми обаче е къде, има ли сервиз в София където да разбират от КИЯ Ретона или спортидж. Ако можете да препоръчате. Поздрави и весели празници.
      ако под щампа на шасито трябва да разбираме номер на рамата, то с липсващ или непълен такув няма да минеш КАТ
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #33
        Колеги монах КАТ... Наздраве правилно поднесен коледен подарък какво ли не прави хаха.. помежду другото част от номера на рамата се виждаше доста трудно но началото и края горе долу се четяха. Вече съм горд собственик, даже и в гората я пробвах, направи ми впечатление, че когато пусна бавни и почна да катеря когато поднася или пребуксува се чува нещо като силен глух удар, не знам дали това е нормално или е някакъв блокаж на диф.. не знам дали и дифа е LSD ако това има значение. И все още си търся сервиз но може би ще се обърна и към Соти видях, че той е в час с нещата. Поздрави.

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          Не трябва да има удари.
          Соти, че разбира, разбира, но първо питай какви са цените там.

      • #34
        Ами честито ! Да си я караш със здраве както се казва и да не ти създава главоболия ! Качи някоя снимка да я видим и ние .
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #35
          Здравейте и честита Коледа. Малко със забавяне но ето я и нея, търся някой, който разбира от LSD диференциали защото мисля, че не работи много добре... Има удари при пребуксуване задните колела а днес на два пъти чух и нещо като прещтракване на зъбите отзад .. може да са се изпочупили... Някой ако ако е ходил някъде да му правят дифа. да споделя.
          Последно редактирано от dobril0807; 26-12-21, 14:00.

          Коментар


          • Ilia801
            Ilia801 коментира
            Редактиране на коментар
            Браво, да ти е честита! Харесвам ги много и аз точно тези.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X