Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA RETONA ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KIA RETONA ????

    днеска реших да поразгледам дизеларки до 5000 евро в mobile.de и попаднах на киа ретона, някой да е виждал/карал подобно нещо и какви са отзивите, ако имате информация за двигател окачване и т.н
    в един руски саит видях че е на въоражение в корея.[/img]
    Disco II td5
    2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
    planed: air locker, rear D44bumper

  • #2
    Виждал съм 1-2 по София, ама малко по-стар модел и с мек таван. Иначе тия от мобиле.де изглеждат много добре. Ама май в Европа ги няма много - само в един полски сайт открих. Та ще е проблем с частите. Иначе цените са много приемливи
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #3
      Дайте някви снимки на тая РЕТОНА,че и аз съм КИА-джия
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от ninja_1
        Дайте някви снимки на тая РЕТОНА,че и аз съм КИА-джия
        http://images.google.com/images?sour...na&sa=N&tab=wi
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Благодаря.Това страшно много прилича на Спортидж отдолу.А като купе си е Жипка,бре.И май има вариант да е 4X2,ама това не го разбирам-безумие Иначе ми харесва,ако има вариант ще си взема такова.Най-вероятно се продава като няква АЗИЯ.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ninja_1
            Най-вероятно се продава като няква АЗИЯ.
            Не бе, в mobile.de ги има като Киа. Маи някъде от 98-99г ги продават в Европа. Ама нещо са доста евтини, та незнам колко са читави... Иначе и на мен много ми харесва външния вид. Ама какво е отдолу? И какъв е тоя 2л дизел...
            Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

            Коментар


            • #7
              Значи,доколкото знам АЗИЯ-та вече е собственост на КИА(а КИА- на ХЮНДАЙ )До преди това си беше лицензна.Като гледам снимките Ретоната си е като моята отдолу(същото окачване),докато др.модел(РОКСТА) е на цели мостове отпред и отзад,на ресьори и на вид прилича на малък Вранглер.И дизела и бензина са на КИА.Моя Спортидж е с 2.0-тунджа,128к.с.(мотор Мазда )Дизеляка пак е на КИА и не лош,ако може да е с турбо...,че тия 80-и-нещо кончета... но не съм виждал тука такава.
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от ninja_1
                Ретоната си е като моята отдолу(същото окачване) Моя Спортидж е с 2.0-тунджа,128к.с.(мотор Мазда )Дизеляка пак е на КИА и не лош,ако може да е с турбо...,че тия 80-и-нещо кончета... но не съм виждал тука такава.
                Абе да те питам за твоя Спортидж. От коя година е, как е с частите тук в БГ и доволен ли си от двигателя? Че търся да си взема работна джипка - даже тема бях пуснал тук. Ама не ми се дават маса пари за Тойота, която е на 13-14 години, пък и после още за да я стягам.
                Ще съм ти благодарен за мнението.
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • #9
                  Откривам осезаема прилика.

                  Коментар


                  • #10
                    Ти па, виж тук за каква прилика говорим:
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от quadra
                      Ти па, виж тук за каква прилика говорим:
                      каква прилика??? то това е по-красиво от Джийп

                      а току-що видях в Младост 1А един Корандо от стария модел... е, толкова лъскав 4х4 не съм виждал... чисто черен и всичко хром /огледала, джанти, панти, дръжки на вратите и т.н./... собственика явно е ценител
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Корандо мио

                        Вижте какъв военен вариант на Корандо открих
                        http://www.parque4x4.com.ar/korando/kj/index.html
                        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                          Първоначално публикуван от quadra
                          Ти па, виж тук за каква прилика говорим:
                          каква прилика??? то това е по-красиво от Джийп

                          а току-що видях в Младост 1А един Корандо от стария модел... е, толкова лъскав 4х4 не съм виждал... чисто черен и всичко хром /огледала, джанти, панти, дръжки на вратите и т.н./... собственика явно е ценител
                          А, недей да богохулстваш ако обичаш, че ще те предизвикам на дуел!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Като гледам решетките, тая джипка да не е в някаква казарма, а?

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Ato
                              Първоначално публикуван от ninja_1
                              Ретоната си е като моята отдолу(същото окачване) Моя Спортидж е с 2.0-тунджа,128к.с.(мотор Мазда )Дизеляка пак е на КИА и не лош,ако може да е с турбо...,че тия 80-и-нещо кончета... но не съм виждал тука такава.
                              Абе да те питам за твоя Спортидж. От коя година е, как е с частите тук в БГ и доволен ли си от двигателя? Че търся да си взема работна джипка - даже тема бях пуснал тук. Ама не ми се дават маса пари за Тойота, която е на 13-14 години, пък и после още за да я стягам.
                              Ще съм ти благодарен за мнението.
                              Моята е произведена 2000г.ДВГ-2000куб.см.16клапана,128к.с.бензин(мотора е Мазда).Купил съм я Май месец миналата година и досега съм навъртял 60 000км.Единствения по-сериозен ремонт е смяна на вакуумните хъбове с механични(то се знае и шенкели и главини).С мотор,скорости,кардани и купе проблеми не съм имал,но газовата ми взе здравето докато я наглася(сметай:ижекция е и се наглася на компютър )Като части и консумативи-има всичко(3 основни магазина в София за корейски части),като цени-нормални като за лека кола.мога да ти дам примери ако искаш.Доволен съм си от нея(казва се Чибурашка)и сега я НАДЖИПВАМ полека лека(вече с нови джанти и гуми-очаквайте снимки )Ако те интересува нещо по-конкретно-на ЛС
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X