Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Търси се Москвич
    А бирата е ясна, и да паднем и да бием
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      москвича е велик който го е карал знае защо
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Кольо стига се пени. На Младен офроуда от клипа се свежда до дране на боята по трънките. Нищо сложно, което всъщност е обидно за Дачията. Реално тя може МНОГО повече.
        Не се пеня бе, просто гледам да си организираме някакво събитие съвместимо с пиене на бира и среща с приятели.
        А,ч е дъстъра може повече-може, никой не спори.
        Но и терена не е като за лека кола-също е вярно.

        А накрая макар и с някой москвич все пак да може да се премине-то ще е с цената на много зор. И много опити, че има едно-две криви места дето моста ще увисне и дотам...
        Само аз ли ги виждам, баси...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          москвича е велик който го е карал знае защо
          Наздраве Тони
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Само аз ли ги виждам, баси...
            Не си имал Москвич ми се струва.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Баси , москвич 2140 , имаше тати и 2005 се прероди в металолома.
              Виждам чат пат 2101 , 2105 , 2104 - движещи се ...
              Ама космичи - няма ....изглежда мнОу ги търсят ....

              Та питането ми е : АЗЛК нямам , моЕ ли с ВАЗ?
              По ми е лесно да намеря .
              П.П. на кого да пратя сумата за 2 (две ) каси бира - и аз слагам кат Колето.
              + каквото трябва там и още за два хляба.
              Както се каза , инригата е да се "намери" москвич ,
              Ама още по-голяма интрига е да бъде на ход (в движение е перфектно ) , поне за опита да може да се движи .
              Доколкото разбрах не е забранено използването на колесар или репатрак.

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Имал съм, имал съм...
                Единия не беше мой, ама на него усвоих първоначалните си шофьорски умения, а другия сиу беше мой, и що офроуд е видял...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Не си имал Москвич ми се струва.
                  Много сте капризни, ся пък Московецът не ви е таман. Моя беше пипан от палачори, гореше на змей, ама си е корава машина. Спортен модел на Беларус.

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Москвичи има,но поне тия, които аз знам ги, пазят повече, отколкото Младен си пази Дъстъра.Май, ако се намери Москвич,ще направим национална среща.Предлагам,които паднат да платят репатрака за докарването на москвича,ако е без документи.
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Запорожеца лека кола ли е?

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        Не съм против Дъстъра , ама Ей така за спора и добрата раздумка сред природата , влизам и аз в спора .
                        Имам 3 леки коли, 2-те не влизат в изискванията за един задвижващ мост , но третата ... VW Scirocco ....при същите условия ,ще мина терена по същата траектория , като Дъстър-а , не със същата лекота и с няколко щети по пласмасите , но залагам каквото кажете, само намерете платформа да я докараме до където трябва , че не е в движение.....
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Май ше се случат нещата.

                          Ако въобще мога да дойда се включвам с каса бира за сеира на страната на загубилите баса.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            Да, Дъстъра може много повече-доказано отдавна в много точки на света. За този специално може да попитате Пламен Тенев или Наско Арабаджиев.

                            За да улесня спора,на клипа последното излизане от трапа е с наклон от около 30 градуса, но пък е късо. Всички тук знаят какво означава това.Когато се спре пред него субективното усещане е,че е вертикална стена.
                            Иначе е сухо, има място за засилка от отсрещния баир...
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Слагам каса бира и съответстващо мезе.
                              Избираш леката кола, Младен ни води на терен.Ако колата не може да повтори траекторията на дъстъра-ти плащаш касата и мезето. Ако я повтори-аз.
                              Даже и за снимачния екип ще има бира и мезе.
                              Навит?

                              Както е известно-клиповете и снимките лъжат.
                              Места на които ми са се изправяли космите на гъза(от тогава седалката е скъсана) на клип изглеждат баси нищо и никаквото.

                              Та навит ли си?

                              П.П. Вярно, че няма нищо хард в този терен, ама чак с лека кола?.. Каса бира де.
                              Аз съм навит,само да измисля някоя по лека кола от Москвич,за да е още по обидно за дъстъра.В събота ходих до Хасково с новия дъстър на язовир.Продължавам да не го броя за нещо повече от лека кола.Че и старт стоп система му сложили баси

                              Незнайно защо,на всички дъстъри им тропа багажника...наблюденията са ми от около 15 бройки през последните няколко години.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Дачия Дъстър

                                Аз си държа на думата...
                                Мераклии да ме оборят уж има, ама айде де.
                                То е ясно-ще си направим купончето, ще си побъбрим, и ще ние кеф, ама айде де, кой ще докара прежалена кола, или да даде платформа за сирокото?
                                А то горкото пък съвсем няма шанс. Мотор има, ама ходове и клиренс-нцъ...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X