Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    25 санта луфт е ... впечатляващо
    Вместо мм написал см и го изядохте!!! А и сам си е казал ,че не разбира от техника човека

    Коментар


    • #17
      Доколкото разбрах били по-специални тея карета, нямало аналог ибили по-скъпи от тези за ML. Цената е в магазините, а и отстъпки ползваме

      Абе то кардана мърдал с толкова сантиметра или поне аз така разбрах и както написах преди неразбирам от коли.
      Последно редактирано от CarTest™; 09-11-14, 14:12.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

        Пич, иди в някой от фирмените сервизи да ти направят диагностика, а като се знае какво е, лесно ще те упътим къде да го оправиш. Всичко подлежи на ремонт, а на Каптива и направих 200 000 километра, даже и офроуд лек имам с нея, та ще те упътя, но пак повтарям, ако кажеш какво и е, иначе......................запълваме време само

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

          Току що ми "направиха" диагностика и простия отговор беше: Кардан - нов 2800 лева (без работа) или ремонт от подизпълнител 800-900 лева за подмяна на двете карета и висящ лагер и съответно ако не сменявате всичко цената пада. каретата и другите му карантий не се предлагат - само комплект с кардан. Другият вариант е Кардан втора употреба. В общи линий е това.
          Честито на печелившите

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

            Я ми звънни.Телефона е в подписа...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

              Кардан! Имам човек със 7 Каптиви рента кар при мен! Каретата на кардана и висящ лагер сменяш заедно и край с драмата!
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                Здравеите ,аз се включвам малко късно ,но е защото днес попаднах на темата ,тъи като ми се наложи да търся подобни проблеми.Имам каптива 2000 дизел 150 кончета от 5 години и от два месеца усетих треперенето на колата при 25 30км.но беше незначително даже почти незабележимо ако наистина не познаваш колата си добре а аз смея да твърдя че я познавам ,затова мислех крива джанта или гума но от вчера треперенето стана значително по голямо и вече явно.Ходих при едни момчета които ми харесва как работят(млади са и имат хъс)и те установиха че задна лява полуоска е крива.Работата е странна ,но и аз го видях с очите си, Та искам да попитам на някои от участниците в темата познат ли му е такъв проблем и също да споделя проблема и с колегата дето е повдигнал ТЕМАТА за да знае че може проблема му да идва от там. Утре ще отида до Шевролет да видя какво ще ми кажат от там въпреки че не тая надежди защото гаранцията изтече тази година но на 15 08 какво да се прави това е по закона на МЪРФИ.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                  Първоначално публикуван от niknedo Преглед на мнение
                  Току що ми "направиха" диагностика и простия отговор беше: Кардан - нов 2800 лева (без работа) или ремонт от подизпълнител 800-900 лева за подмяна на двете карета и висящ лагер и съответно ако не сменявате всичко цената пада. каретата и другите му карантий не се предлагат - само комплект с кардан. Другият вариант е Кардан втора употреба. В общи линий е това.
                  Честито на печелившите
                  Да поздравим и Сенатор Линий! Ave Линий! Безпътний те поздравява!

                  Т
                  Good guys drive Land Rovers!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                    Пак съм аз.От шевролет ми казаха че е каре на кардана .Сега разрешавам проблема ,незнам какво беше това с кривата полуозка.Майстори всякакви!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                      Първоначално публикуван от vladis123 Преглед на мнение
                      Работата е странна ,но и аз го видях с очите си,
                      ...
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                        Първоначално публикуван от vladis123 Преглед на мнение
                        Пак съм аз.От шевролет ми казаха че е каре на кардана .Сега разрешавам проблема ,незнам какво беше това с кривата полуозка.Майстори всякакви!!!
                        Пиши за резултата.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем с CHEVROLET CAPTIVA

                          Първоначално публикуван от vladis123 Преглед на мнение
                          ..... полуозка.Майстори всякакви!!!
                          Ос, оси (множествено число). К'вито клиентите, такива и майсторите.
                          От къде си адаш?
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #28
                            Имам каптива 2012 2,2 дизел при мен се получи същото. При определени обороти се чуваше едно бучене като вибрация от вал или полуоска ,която изчезваше при подаване на газ. Също и при спиране по енерция. Направи ми впечатление че задната полуоска където влиза в диференциала има по голям луфт но след като свалих кардания вал и го пратих в град Кубрат където ми смениха каретата по 50лв всяко и висящия лагер за 80лв както и човека го балансира всичко приключи за 243 лв с доставката по еконт Много трудно можеш да разбереш дали каретата или висящия лагер имат проблем.Няколко човека го гледах ме на канал и не хванах ме нищо на вала.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X