Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

    Първоначално публикуван от niva-r Преглед на мнение
    Здравейте, намери ли се раздатка или да си хваля гарджето? 10 години карам такъв (но къс) и мога да ти кажа всичките му болежки вече е на трупчета и няма да го подкарам никога, но AWD-то до последно си работеше перфектно. Ако има интерес кажи да ти звънна.
    Звънкай, утре след 11.00ч
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

      Темата с раздатката е в процес на доизкусуряване, но вчера тръгнах да събирам консумативи за ремонт на една хидравлика и попътно минах през сервиза на Нинджата.
      Едното ми колело "лумбурясва" (кльоца по народно му), или тропа на нормален български, т.е. трябваше ми подемник.
      Оказа се разбит шарнир (ама много разбит). Нинджо и Митко с помоща на енергията "Чи", Дзен заклинания(пари в брой и връзки в определени среди)ми го доставиха за около час.... омазахме това онова, после го оправихме, и няма тропане.
      Това ме подтикна да си върна на мястото и предната напречна стабилизираща щанга (бях е свалил, че и тя "лумбурясваше")......
      ......и изненада, може да се сложи по два начина, а кой е правилен - незнам.
      При единия се вписва във всички кривинки на окачването и минава на милиметри от разни детайли, при другия не е толкова "дизайнерско", но разминаванията с близкостоящи детайли са на няколко сантиметра.....
      Избрах втория и сега си имам стегната и тиха предница. Ако някой има сходна кочинка, нека сподели със снимки, или идвайки на място, да видим кое е правилното положение.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

        Около новогодишно ми се обади съфорумник, че има раздатка. Искаше да ми е даде "напред" (да е платя когато мога), но съм суеверен и му казах, че ще я взема когато заделя финансови тлъстинки по това перо.
        Заделих.......Е да де, ама кой беше, ако се познае да звънка.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Около новогодишно ми се обади съфорумник, че има раздатка. Искаше да ми е даде "напред" (да е платя когато мога), но съм суеверен и му казах, че ще я взема когато заделя финансови тлъстинки по това перо.
          Заделих.......Е да де, ама кой беше, ако се познае да звънка.
          Е, па този:
          Първоначално публикуван от niva-r Преглед на мнение
          Здравейте, намери ли се раздатка или да си хваля гарджето? 10 години карам такъв (но къс) и мога да ти кажа всичките му болежки вече е на трупчета и няма да го подкарам никога, но AWD-то до последно си работеше перфектно. Ако има интерес кажи да ти звънна.
          Или ти много деликатно, по японски, така подпитваш ?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Е, па този:...........Или ти много деликатно, по японски, така подпитваш ?
            По японски....на "този" му писах Л.С. преди около месец, но не ми отговори нито с "да", нито с "не", за това не съм сигурен той ли ми звъня някога
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

              хаха .... той той, ма нали е много редовен ша му се не знае
              Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

              Коментар


              • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

                Някой знае ли как се сваля това "ПиТиЮ", че утре ще го борим в полеви условия, а не ми се открива топлата вода?
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

                  Пмам си ПиТиЮ тра-ла-ла .......Излиза след сваляне на дясна полуоска, кормилна рейка и "магарето" + малко чалъми
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Крайслер Вояджер 4х4 (chrysler voyager АWD ) 3.3L V6

                    ти да видиш.... ха да ти е честито
                    Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                      Айде да му е честит на Дядо Владо Гробищарка американска газка
                      Възкресени спомени "Гробищарката" върху гробищарка само дето е 2020г. Понеделнишки решавам аз да съм примерен гражданин и да си плата данъците към "Столична голяма" ама нъцки - блокади тапи и накрая точно на моста срещу строителния техникум "Гробищарка" се увива в пушеци. Ако остана на моста с торва почти двутонно парче метал ще блокирам 1/4 от югоизточна София и за това газ в нарушени по трамвайните линии ( сега си чакам синмка от камерите) и спирам на широко свободно място на "Хр.Смирненски" За тези няколко секунди стрелката на водата вече е в червения сектор, отварям капака, и от там в кълбета пара очаквах да излезе дуът който изпълнява желания, да да ама не, пробит е водния радиатор
                      Обаждане до форумната катафалка Марин ( да е жив и здрав) и май му викаха "дежавю"
                      Аутопсията показва изгоряло бушонче което храни с ток релето за бавната скорост на вентилатора, той пък храни самия вентилатор, но понеже ток няма - БАУ.
                      Впроса е (в моите читанки се оказа че нямам схама на това) кое задейства релето, и след като има бърза и бавна скорост на вентилатора какво при мен не е наред та което и реле да задействам той се върти с едни обороти ......
                      Последно редактирано от дядо владо; 12-08-20, 13:56.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • Ами нейде по една от двете вериги трябва да има съпротивление(реостат) или нещо подобно,че да сваля напрежението и да върти бавно.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X