Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 Висок разход на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

    Аз пък не знам кой учи газаджиите да слагат изпарителите перпендикулярно на надлъжната ос на автомобила. Само за протокола - първо правило е да се монтира даден изпарител винаги успоредно на оста на автомобила, после идва това да е по-ниско от най-високата точка на охладителната система и следват другите подробности. Тук и второто не е изпълнено на 90%.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #47
      От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Аз пък не знам кой учи газаджиите да слагат изпарителите перпендикулярно на надлъжната ос на автомобила. Само за протокола - първо правило е да се монтира даден изпарител винаги успоредно на оста на автомобила, после идва това да е по-ниско от най-високата точка на охладителната система и следват другите подробности. Тук и второто не е изпълнено на 90%.
      Остава да уточниш какво е ос на изпарителя, зер той е приблизително цилиндър. При УАЗ/ГАЗ няма особено значение как ще го завъртиш защото липсват значими ускорения.

      Коментар


      • #48
        От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

        Правилното разположение, поне като посока:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002897932-big.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5633507

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc00941_medium_389.jpg
Прегледи:1
Размер:83.5 КБ
ID:5633508

        Ясене, въпрос на желание и половин час работа, за да се убеди човек самолично, че и това не е основната причина. Тъкмо и ще го свали по-ниско с 15-тина сантиметра. Много станаха "истинските" и "лицензираните" газаджии и си пречат.
        Последно редактирано от коко келеша; 07-01-15, 11:08.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #49
          От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #50
            От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

            Нещо темата спря... Да не би разхода да е станал нормален вече?
            0886 854 174

            Коментар


            • #51
              От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

              Не разхода си е същия със тази разлика че върви много повече от колкото преди регулирането го правя както е показано в клипа остава да преместя изпарител надлъжно пък дано да е това.А някои да има някаква техническа информация за този двигател нищо не намирам из нета като ръководство.

              Коментар


              • #52
                От: ГАЗ 69 Висок разход на газ

                Първоначално публикуван от BRANKO86 Преглед на мнение
                Не разхода си е същия със тази разлика че върви много повече от колкото преди регулирането го правя както е показано в клипа остава да преместя изпарител надлъжно пък дано да е това.А някои да има някаква техническа информация за този двигател нищо не намирам из нета като ръководство.
                Бранко, защо не се поогледаш в подфорума за ретроавтомобилите? Има тема точно за възстановяване на Варшава до заводско състояние. Все си мисля, че момчетата няма да ти откажат информация по въпроса. Ето ти я темата:

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=48238
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X