Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69- Една легенда върната на пътя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ГАЗ 69- Една легенда върната на пътя

    Капака който съм боядисал в черно за бензиновата лампа за подгрев ли е?[/QUOTE]

    Да, точно срещу отвора му е отоплителя-две тръби една в друга, между които е антифриза. Отгоре пъхваш бензиновата лампа и на термосифонния принцип се затопля охладителната течност в двигателя. В долния край, отоплителя завършва с дефлектор под формата на малка лопатка, която отклонява горещата струя от лампата към картера и така затопля маслото. Използва се при температури под -27градуса, според описанието.
    0886 854 174

    Коментар


    • #32
      От: ГАЗ 69- Една легенда върната на пътя

      Благодаря и аз така си мислех. Малко работа от последните две седмици:



      Някаква муцуна се показва




      И до тук, проекта излиза в почивка защото времето не позволява външно боядисване при условията които са ми предоставени, все пак целта е да се получи както трябва, а не да се претупа набързо. Зимата ще се занимавам с дреболии и детайли докато дойде времето за финалния щрих

      Коментар


      • #33
        От: ГАЗ 69- Една легенда върната на пътя

        Хванете един ковач и направете хубави скоби на ресорите тия ми се виждат кекави
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #34
          От: ГАЗ 69- Една легенда върната на пътя

          Приятел кара със същите скоби и до сега е нямал проблем, ако имам дертове тогава ще мисля за други скоби



          Спокойно! Няма да е с този волан!
          Запалих го, разтъпках го малко и отново го прибрах на сухо да чака пролетта за боя.



          Искам да попитам каква е играта с по- дългите обеци на ресорите, какво се печели от тази процедура? Благодаря предварително!
          П.П. Весели празници!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X