Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

    След , като 2 години събирахме необходимите части, сега е време да започнем проекта :
    Купе от Газ 69, с външна клетка вградена в купето, всички панели , капаци и врати от пластмаса с цел олекотяване.
    Рама УАЗ 469
    Мостове от УАЗ, Диференциал от Волга Газ 24, междуосието е 265 см./търсиме патрулски с принудителен блокаж.
    4 бр. спирачки за всяко колело,с цел по-добра маневреност, гуми не по - големи от 33"
    Раздатка от ГАЗ 69, с КОМ за лебедката
    СК от ГАЗ 53, предавателното число на първа скорост е 6.55, може и без бавни
    Двигател ГАЗ 53 със сух картер и леко пипнати глави
    Амортисьори Про комп 9000, пружини и Носачи от Дискавъри 1, панхарда ще е направен от дълги Уазкови щанги.
    Лебедка от ЗИЛ 157, но със скъсен барабан и ос, за по-добро редене на въжето, което е 100 метра 9.2 мм, същата ще може да работи и на 12 волта, при случай, че не върти мотора. На лебедката ще се монтира хидравлически отцепването и зацепването на барабана.
    Още една лебедка електрическа , не по-малка от 9500 либри
    Управлението ще е фул хидро с орбитрол от фадрома ВОЛВО , на КАМАТЦУ е същият, хидро цилиндър от ГАЗ 66.
    По- късно ще качим и снимки.

  • #2
    От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

    Абонат, че става интересно.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

      И аз се абонирам успех Кико.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

        kiro_vd Успех и аз се абонирам

        Коментар


        • #5
          От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0501.jpg
Прегледи:2
Размер:130.1 КБ
ID:5564301Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0011.jpg
Прегледи:2
Размер:122.2 КБ
ID:5564302Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0445.jpg
Прегледи:2
Размер:134.3 КБ
ID:5564303Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0447.jpg
Прегледи:2
Размер:112.4 КБ
ID:5564304Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0451.jpg
Прегледи:2
Размер:96.1 КБ
ID:5564305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0452.jpg
Прегледи:2
Размер:113.1 КБ
ID:5564306Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0453.jpg
Прегледи:2
Размер:123.5 КБ
ID:5564307Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0476.jpg
Прегледи:2
Размер:107.4 КБ
ID:5564308

          Коментар


          • #6
            От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0011.jpg
Прегледи:2
Размер:122.2 КБ
ID:5564309Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0445.jpg
Прегледи:2
Размер:134.3 КБ
ID:5564310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0447.jpg
Прегледи:2
Размер:112.4 КБ
ID:5564311Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0451.jpg
Прегледи:2
Размер:96.1 КБ
ID:5564312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0452.jpg
Прегледи:2
Размер:113.1 КБ
ID:5564313Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0453.jpg
Прегледи:2
Размер:123.5 КБ
ID:5564314Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0476.jpg
Прегледи:2
Размер:107.4 КБ
ID:5564315Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0501.jpg
Прегледи:2
Размер:130.1 КБ
ID:5564316

            Коментар


            • #7
              От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

              Успех в проекта.Ще следя с интерес.
              SUZUKI VITARA V6
              HONDA CBR 919RR
              MERCEDES ML
              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

              Коментар


              • #8
                От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                И аз се абонирам , обаче не съм оптимист за проекта с тези мостове които си избрал. Знам , ще кажеш че става въпрос за " едни " пари , но моя съвет е да намериш мостове от Патрол У 60 с които си гарантираш финали. Карбураторен двигател за трофи също ми се струва че не е удачен но тука влизаме в друго блато . Иначе ти пожелавам успех . Доколкото си спомням едни части от моя гараж ще бъдат използвани в този проект.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #9
                  От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                  Абонамент. В какъв срок се очаква да завърши проекта?
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                    И аз се абонирам , обаче не съм оптимист за проекта с тези мостове които си избрал. Знам , ще кажеш че става въпрос за " едни " пари , но моя съвет е да намериш мостове от Патрол У 60 с които си гарантираш финали. Карбураторен двигател за трофи също ми се струва че не е удачен но тука влизаме в друго блато . Иначе ти пожелавам успех . Доколкото си спомням едни части от моя гараж ще бъдат използвани в този проект.
                    Да, пушките - носачите ги купих от теб преди 18 месеца.
                    Относно мостовете сам съм се убедил, че ТАКОВО ЖИВОТНО, като Патрулски мостове - НЕМА !!! За справка ТЕТЕВЕН ТРОФИ 2013 , карането на Бакалов вторият и третият ден.
                    През цялото време карахме комплект, тъй , като , аз нямах трип и навигация , а той преден мост . Целият втори ден кара на заден мост и се опитваше да го строши, но не успя.
                    Миналата година със старата кола карахме на Пловдив, Тетевен и Нови Искър без аварий, като , че ли уцелихме златната среда, да не се чупим и да финишираме всички етапи без проблеми, като знам преди колко безсънни нощи прекарвахме в ремонт !!!! Това са тежки състезания и дори само финала ти гарантира добро представяне в челото, за това караме колкото можем и до където можем и след това лебедка, няма смисъл да се бие колата при положение, че караме с най-здравата и бърза лебедка.
                    Относно карбуратора, аз карам на газ, така, че не ми е проблем карбуратора, интересното е , че оригиналният на Газ 53 е “по- скопен“ от Ладовият с който карам в момента, така поне каза майстора, който ми прави карбураторите. Той и ладовият не е баш ладов, около месец отнема да се направи, първо фреза, след това настолна дрелка и накрая ръчно се доправя, състой се от три различни части от три различни ладови карбуратора, жигльорите са неква комбина от ГАЗ53 И ЗИЛ 130. Само толкова знам , другото майстора го пази в тайна.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                      Абонамент

                      И УСПЕХ!
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Абонамент. В какъв срок се очаква да завърши проекта?
                        Най- късно до година време, за сега сме в застой, защото имам здравословни проблеми, а и от 2 месеца съм постоянно в командировки.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                          Пожелавам скорошно оздравяване и Патрулски мостове за проекта .
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                            И от мене скорошно оздравяване с пожелание за Лапландърски мостове,ще следим проекта из късо,щото ни допада концепцията,и моята е горе доле такава,живот и здраве ще я пусна в Трофи боя.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                              Гледай си здравето. На железата ще им дойде времето.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X