Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Вли-5 не е зимна гума.Само ядове особено зимата.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      На лед и мокър асфалт ВЛИ-5 се хлъзгат и са опасни. Сложи им четири вериги за лека кола и влез в снега. Няма спиране...
      Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Занесе ми един път есента на мокър незаледен асфалт. Не струват,ако не е кално
        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
        feikot@abv.bg
        Обратно дороги - НЕТ !

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Карам с КАМА И-511. Много добре се представят. Тези дни попътувах малко из снежните ни пътища - няма грешка. В града също много добре се представят, миналия ден пробвах тръгване от наклон, спиране в наклон на заснежен път - колата тръгва без да пребуксува, спира веднага, много съм доволен. За газене в дълбок сняг не съм ги тествал.
          Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Не знам някой поствал ли го е това видео, но определено е забавно и интересно Как се губят 2 шишета Уиски срещу X6.

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
              С Вли-5 на 2 години карани само зимата,вчера се качих с 300 зора пред къщата,то не бяха бавни,не бяха блокажи.... не ще и не ще,боксува,че трябваше да се засилвам. Час преди това,на същото място,със същата маневра с пасата даже не ми пребоксува нито едно колело,а е с Гуд иър УГ7+ като това им е 3та зима. Не е особено проходима на малкото,виж на голямото е друго
              Да ти кажа ли.... Нашите са 3та година, зиме-лете, пек-студ, ама откак станаха на 3 години, все едно качествата им се подобряват Юркам ги като луди За 3 години се убедих в едно, Вли-5 е много претенциозна гума, трябва да знаеш кога и къде да даваш газ, къде да я мамиш колата и така нататък и стават малко по-проходими За зимата си трябва зимна гума, друг компромис няма
              Последната "Охра" в събота сутрин, снега е някъде 20-25 сантиметра, на места и 30-35 в навяванията


              Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 04-02-14, 14:55.
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                Вли-5, освен за саксия за цветя в градината за друго не става. Единстената качествена гумa, която горе доло си върши работата и влиза в кочината, без да прави сериозни поразии по калниците е Ласата. Изтъркал съм прекалено много Вли-5 саксийки и единственото нещо, което тази гума може да и се присъди като качество е, че е доста износоустойчива, но пък за сметка на това е корава, като камък доста кратко време след монтажа си на джанта. Бориславе, не хвали неща който са направени по случайност и някак си са влезнали в употреба - Ладата е едно от тях, барбар с другите руски чудеса, който по един или друг начин се опитват да го нарекат "техника". Имам една руска моторна резечка "Урал" - това чудо, освен да ти откачи ръката от рамото за друго не става, а да и стартера, може да ти послужи за самоотбрана. Поздрави

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                  Вли-5, освен за саксия за цветя в градината за друго не става. Единстената качествена гумa, която горе доло си върши работата и влиза в кочината, без да прави сериозни поразии по калниците е Ласата. Изтъркал съм прекалено много Вли-5 саксийки и единственото нещо, което тази гума може да и се присъди като качество е, че е доста износоустойчива, но пък за сметка на това е корава, като камък доста кратко време след монтажа си на джанта. Бориславе, не хвали неща който са направени по случайност и някак си са влезнали в употреба - Ладата е едно от тях, барбар с другите руски чудеса, който по един или друг начин се опитват да го нарекат "техника". Имам една руска моторна резечка "Урал" - това чудо, освен да ти откачи ръката от рамото за друго не става, а да и стартера, може да ти послужи за самоотбрана. Поздрави
                  Че кой ги хвали, бе Росене За гумите става въпрос Ладата е друга бира Всички знаем, че за зимата си трябва зимна гума, всички друго е компромис
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    Че кой ги хвали, бе Росене За гумите става въпрос Ладата е друга бира Всички знаем, че за зимата си трябва зимна гума, всички друго е компромис
                    Зависи къде преобладаващо караш.
                    Ето го веднага примера-Зима е,мокър-/тежък/ сняг 30см.,отдолу кал,колкото искаш,че и повече.Ако си със Зимна гума тук ядовете ще са много-/терена си иска "кална" гума,леко поизпусната и добре подбрана,като размер за да може джипката да я развърта и чисти/!
                    П.П.За Вли-5 пробвах ги много отдавна и то чисто новички-/за моите виждания за проходимост са жив зян/.
                    Карах ги на 2 разходки-/около 300км./ и ги продадох-почти подарих.
                    След това заложих на Ласа ОК-144 и бях много по-доволен!
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 04-02-14, 20:55.

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      В такъв случай да, но за газене в сняг, без кал и с лед примерно си иска зимна, не че и с кална не може да се кара, де, масово си карат с Кобрите и зимата, но хората с Медведите ги правят луди, гледам ги по наше село, та се смея
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Боби, щом искаш и по кал да караш и по заледен асфалт - слагаш две "велики" ВЛИ-5 отпред и две произволни зимни отзад. Така ще си подготвен за всякакъв терен. Вземи примерн от колегата Янко, ето така се експлотира едно 4х4, което е купено с тенденцията, да ти дигне малко адреналина. Твойте афиф разходки, е.... си са доста афиф. Ела някой път да ти покажа аз на какво подлагам моя барутарник, не го правя за кев. Това ми е ежедневието и работата ми го налага. Поздрави

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Карай бе Росене, кой те спира Аз, че си карам афиф разходките Да ти повтора още един път, че не ги хвала тия гуми??
                          Колкото да слагам отпред и отзад различни, няма да е скоро
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Карай бе Росене, кой те спира Аз, че си карам афиф разходките Да ти повтора още един път, че не ги хвала тия гуми??
                            Колкото да слагам отпред и отзад различни, няма да е скоро
                            Изпускаш уловката

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              Уверих се,че не стават.И за кал не стават. Вчера ходих да си видя единия имот и се хакнах в орано без да искам,е...не можах да се измъкна,докато не стигнах края на нивата и не излязох направо.Просто не искаха да завият и това е
                              Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                              feikot@abv.bg
                              Обратно дороги - НЕТ !

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Днес изпече малко слънце и реших на връщане от един обект да мина през полигона над Казанлък,че там стават хубави локви и калчица. Доволно се представи и нивата и ВлИ-то,никъде даже не закъса,а не е като да не се старах да го направя.Вярно не са като извращенията на Янко,ама съм сам все пак,ако има 1 човек с мен да се дърпаме,ще пробвам още предела на възможностите.
                                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                                feikot@abv.bg
                                Обратно дороги - НЕТ !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X