Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива в действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лада Нива в действие

    Кви са тия магистрали
    Последно редактирано от Петър Митрев; 25-10-10, 15:51.

    Коментар


    • От: Лада Нива в действие

      Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
      Кви са тия магистрали
      И аз това се чудя-или на Хемус,или на Тракия са правени снимките.

      Коментар


      • От: Лада Нива в действие

        Коментар


        • От: Лада Нива в действие

          Е, не всички са екстремисти, а и като си сама кола не е добре да се набутваш в най-голямата кал. Аз съм сигурен, че ако бяхте вие на последната снимка, щяхте да сте малко по-наляво от пътя, в езерцето
          Александър

          Коментар


          • От: Лада Нива в действие

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            Е, не всички са екстремисти, а и като си сама кола не е добре да се набутваш в най-голямата кал. Аз съм сигурен, че ако бяхте вие на последната снимка, щяхте да сте малко по-наляво от пътя, в езерцето
            Позна колега.

            Коментар


            • От: Лада Нива в действие

              Eee, аз съм писал изрично, че в най-лошия участък нямах апарат в мен и това остана като снимки от лекия маршрут, пък и аз се намърдах нарочно в тая кал(в дясната част от пътя, в лявата не съм минавал, но и време нямаше за глупости, визирам закъсвания, не че щеше да закъсаме, но знае ли човек....), че нали вли-5 не били удачни за кал(дълбока, де ) тая не беше от най дълбоките..
              Другата седмица пак ще мина маршрута и ще пиша, от там кадето минавах в близките години не се беше минавало с джип, личеше си(то просто нямаше път направо)
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Лада Нива в действие

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Позна колега.
                Диванета
                Александър

                Коментар


                • От: Лада Нива в действие

                  Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                  Диванета
                  Меко казано.Бих казал даже ненормалници:онази вечер посреднощ я обърнах на врати...карай,да сме живи и здрави....тенекиите се оправят.Слава Богу щетите са минимални.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Лада Нива в действие

                    Луди, луди, луди !

                    Коментар


                    • От: Лада Нива в действие

                      Да съживим малко най-емоционалната тема във ВАЗ подфорума. Днес след успешно завършеният ремонт на моята Нива


                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/K...02010(008).jpg

                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/K...02010(012).jpg

                      с колегата Янко Желязков се запътихме както по традиция след всеки ремонт на тест на машините в Сливенския балкан и по точно местността "Чуката", за където днес получихме свежа информация за интересни коловози от "Виетнамки"





                      Преминахме безпроблемно няколко интересни местенца и навлязохме около 2-3 км по пътя на камионите. Достигнахме един широк и много разгазен участък с дълбоки локви и скрити вътре в тях големи коловози. Янко влезе пръв и почти моментално легна по корем. След това поради грешна моя преценка и аз капитулирах малко по-настрани...











                      След тази аматьорска грешка от моя страна от 2 джипки останахме без нито една и последва двучасово копане, вдигане с крика и подлагане на дървета под Нивата на Янко. Стъмни се и задачата стана още по-трудна...









                      След доста неуспешни опити да извадим машините и тъмнотията и студа наоколо решихме да повикаме на помощ и третият член на нашия екипаж, Здравко със зелената Нива, на който благодарим сърдечно за мигновената реакция и за това, че ни избави от мъките. Мислим да му се отблагодарим и на сбирката на нивоводите следващият уикенд на хижа Чумерна като му занесем стъклена награда...

                      Коментар


                      • От: Лада Нива в действие

                        Общо взето хубаво се наредихме за пореден път.Веселбата беше пълна и в края на ваденето на машините стана още по весело.....паднах по очи в калта.Това е за сега,като цяло подгряхме качествено за х.Чумерна.

                        Коментар


                        • От: Лада Нива в действие

                          Е това с плонжа ти в калта го спестих да не се обидиш нещо, но щом настояваш...

                          Коментар


                          • От: Лада Нива в действие

                            Вие кога ще си сложите лебедки незнам...явно ви харесва да копате

                            Коментар


                            • От: Лада Нива в действие

                              [QUOTE=Петър Митрев;1324025]Вие кога ще си сложите лебедки незнам...явно ви харесва да копате [/QUOТо отдавна е крайно време да сложа,обаче напоследък нещата във финансово положение не са никак розови....та това е и причината.

                              Коментар


                              • От: Лада Нива в действие

                                Ще ме извините за спама, ама това леко ме "замисли":

                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X