Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно разхода на Нива!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Разбрах!

    Коментар


    • #17
      Колеги имам едно друго запитване с паленето на Нивата на газ.Трудно пали ако не помпя педала на газта до като въртя,пробвал съм и с опънат смукач не ще.Топла студена така е,не помпя ли педала не пали,даже по някога се налага да я прехвърля на бензин.

      Коментар


      • #18
        Помпенето с нищо не помага, защото на газ само отваря и затваря дросела. Явно не уцелваш първоначалната, принудително подадена порция газ. Пробвай така : смукача НЕопънат
        Педала на газта натиснат докрай
        Принудително впръскваш газ с копчето, буквално за част от секундата.
        Въртиш и палиш.
        Това, ако всичко по АГУ е изправно води до моментално палене. Споменаваш проблем само при палене на газ, от което следва, че по колата всичко е изправно.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #19
          Да така е,другото е ток.

          Коментар


          • #20
            Мисля че това копче не ми работи,от скоро е имам и не съм го ползвал,пробвал но човека от който я купих ми каза че не работело

            Коментар


            • #21
              Е, тогава как да пали!?
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #22
                Сега е пробвах както писа колегата по горе с натиснат педал до дупка и пали по добре от преди,а копчето наистина не работи кабелчето което е на изпарителя не е свързано с копчето за подкачване.

                Коментар


                • #23
                  Оправи си принудителното подаване на газ и ще пали от раз.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #24
                    Плюс ли да му пусна

                    Коментар


                    • #25
                      Ако има друго моля да ми обясните ще го направя,горе долу се сещам

                      Коментар


                      • #26
                        Пробвах и с подкачване не ще.

                        Коментар


                        • kameno karp
                          kameno karp коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не уцелваш точната порция газ. А сигурен ли си, че като натиснеш копчето духа газ в карбуратора?

                      • #27
                        Ами ще си я паля на бензин когато е по студено!

                        Коментар


                        • #28
                          Някой знае ли от къде може се купи допълнителната шина( подрамник) за подсилване на раздатката? Решил съм да подсиля раздатката,ако има други варианти моля споделете!
                          Последно редактирано от niksan8207; 04-04-20, 16:55.

                          Коментар


                          • #29
                            Ами да я палиш на газ е пълна глупост, газта се изпарява нормално при температура над 40C! При палене на газ губиш много газ, тя не се изпарява а тече, по евтино е да палиш на бензин и след достигане на температура да минеш на газ.
                            А за трети тампон на раздатката:http://bhv-bg.com/bg/razdatychna-kutiq/c13/3.html!
                            Върши добра работа, не изключва при заклащане!
                            Но при монтиране, раздатката трябва да е идеално центрована!
                            Има и вариант с цяла рама, но е значително по скъп. Ако участъка около раздатката не е изгнил, става и горният вариант. Ако ще я караш по камъни избери цяла рама!

                            Коментар


                            • #30
                              Ок,мерси.Мисля за вариан да я държи нещо допълнително към купето понеже има леко загниване около тампоните,нека да се застраховам аз.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X