Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най после и аэ се сдобих с нова лада нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    И аз все това си мисля и се надява ама ще видим .
    4x4=16

    Коментар


    • #32
      Чукам на дърво, като ви чета...

      Все още нищо не ми е текло, а е на около 15-16 хиляди за една година и нещо общо взето без изобщо да я жаля... та да не чуе дяволът!
      Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

      Коментар


      • #33
        Знам, че на първи технически преглед на 2500 км. и сменят маслото на двигателя. Как стои въпроса със смяна на маслото в диференциалите и скоростната кутия? Имам предвид новите с гаранция.
        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

        Коментар


        • #34
          Не разбирам въпоса ти .Ако питаш дали сменят маслата в тези агрегати отговора е не, но можеш сам да си ги смениш,а иначе аз като бях на преглед на 2500-3000 км. поне се постараха да проверят дали има масла съответно в преден заден диференциял,скоростна кутия и раздатка.
          4x4=16

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от VAZil
            Не разбирам въпоса ти .Ако питаш дали сменят маслата в тези агрегати отговора е не, но можеш сам да си ги смениш,а иначе аз като бях на преглед на 2500-3000 км. поне се постараха да проверят дали има масла съответно в преден заден диференциял,скоростна кутия и раздатка.
            Въпросът ми е, дали трябва да и се сменят маслата независимо от тях или от мен. Ладата е нова и държа да я запазя. В сервизната книжка не е указана смяна, но е писана тук в България от вносителя - може да е решил да спести известни разходи по смяната на маслото. След колко километра трябва да го сменя?
            Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Little Joe
              Чукам на дърво, като ви чета...

              Все още нищо не ми е текло, а е на около 15-16 хиляди за една година и нещо общо взето без изобщо да я жаля... та да не чуе дяволът!
              Е,не е толкова страшно-това все пак е най-евтината нова кола в България,а е и джип. На този фон това наистина са дреболии.Карал съм поне пет джипа в живота си и смея да кажа,че Нивата си се държи достойно.

              Коментар


              • #37
                Те няма какво да си спестяват,ти си плащаш маслото.А иначе мисля че е добре да се сменят оригиналните руски масла с такива от по-реномиран производител, но това си е твоя работа ако искаш да ги смениш.
                4x4=16

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от ergo
                  да така е гумите са много фалшиви карам с 40 и като влизам в завои мн свират като доиде време да се спира се хабят доста с една дума боклуци
                  Не съм особено съгласен с вас. Според мен Вли10 е прилична гума за асвалт, тиха е, на утъпкан сняг и мокро е ок. С една дума добра гума за цената си. Вли5 ви мъчи (предимно звуково) при каране на асвалт, но пък в кал и дълбок сняг е много добре.

                  Коментар


                  • #39
                    Присъединявам се към мнението на Яро на 100% от личен опит.
                    Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

                    Коментар


                    • #40
                      и аз сам сагласен за вли5
                      Нямам време да се държа прилично !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X