Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нестабилни обороти при палене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нестабилни обороти при палене.

    Разгледах нищо ясно не ми стана. А клипчетата пък грам аз не съм от тия където сте изучавали руски и от това поколение което го знае. Този с брадата нищо не му разбирам. както и да е ще се оправи. Въпроса беше , че аз като се заям и искам нещо да се оправи и работи както трябва да го направя веднага. Сега ще стане след 1 седмица. И като питам нещо ме интересува точно това нещо не искам спец да ставам на карбуратори а да работи нормално да се отстрани проблема и само газ. Все пак благодаря ти за вниманието.

    Коментар


    • #17
      От: Нестабилни обороти при палене.

      Така и не разбрах този маркуч със червеното ограден от карбуратора там ли се слага където е оградено другото кръгче.
      Това там отива някъде във изпускателните колектори. Не знам каква е тази джаджа там .

      Коментар


      • #18
        От: Нестабилни обороти при палене.

        Току що направих следното регулирах я на бензин горе долу да държи обороти към 600 700. Обаче има нещо за регулиране защото не се държи много стабилна и претриса. В това положение регулирах и газта на тези обороти на загрял двигател го правех това. За сега така ще я оставя.
        Забелязах този клапан за който ми каза само че няма жица на него имало е някога личи си как е запоявано. Нямам идея какво са я правили. В началото я бях засякъл , че гори към 10 газ. Последния път когато я засякох беше 15. След като бяха ръчкани оборотите. Сега ще я видя как ще се държи.

        Коментар


        • #19
          От: Нестабилни обороти при палене.

          Мисля че трябва едно основно почистване на карбуратора.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • #20
            От: Нестабилни обороти при палене.

            Моята харчи 15 когато я карам по инерция и изключен двигател.
            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

            Коментар


            • #21
              От: Нестабилни обороти при палене.

              Извади клапана,на резба е.Като го развиеш,ще видиш жигльор,извади го с издърпване.Под него стърчи една малка пишка,направо я отрежи,почисти жигльора и сглобявай по обратния ред.
              Ако си изгледал клипчетата си разбрал от къде и как се регулира тоя карбуратор.Не от черния върток,а от винта за въздух под дроселовата клапа.От черния върток накрая си регулираш оборотите.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #22
                От: Нестабилни обороти при палене.

                Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                Моята харчи 15 когато я карам по инерция и изключен двигател.

                Аз и се стягам , че е на 15. Наистина като я взех я засичах 10 максимум 11. Обаче и времето беше топло.
                Сега последната засечка 15. Беше ръчкана за оборотите на бензина защото никакви ги нямаше и гаснеше и после регулирана газовата уредба което и сега направих. И тогава нямаше проблем сега пак започна пак регулирах и си мислех , че може от това да е. За почистване май май натам отива работата пръсках със спрей за карбуратори обаче май няма ефект.

                Коментар


                • #23
                  От: Нестабилни обороти при палене.

                  Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                  Извади клапана,на резба е.Като го развиеш,ще видиш жигльор,извади го с издърпване.Под него стърчи една малка пишка,направо я отрежи,почисти жигльора и сглобявай по обратния ред.
                  Ако си изгледал клипчетата си разбрал от къде и как се регулира тоя карбуратор.Не от черния върток,а от винта за въздух под дроселовата клапа.От черния върток накрая си регулираш оборотите.
                  Не разбрах клипчетата не разбирам руски. А иначе я регулирам от черния върток а то каква била работата.
                  За клапана този който е със жицата ли говорим.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нестабилни обороти при палене.

                    От черния върток нищо не регулираш.
                    За същия клапан.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нестабилни обороти при палене.

                      Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                      От черния върток нищо не регулираш.
                      За същия клапан.
                      Добре утре ще си поиграя.
                      Да видим какво ще стане дано да имам време.
                      Ще пусна и снимки. А за клапана тази манипулация може да е направена вече то ще си каже

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нестабилни обороти при палене.

                        Ако си от София , звънни ще го почистим основно карбуратора.
                        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нестабилни обороти при палене.

                          Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                          Ако си от София , звънни ще го почистим основно карбуратора.
                          Не съм колега от Пазарджик съм.
                          Благодаря все пак .

                          Още нищо не съм правил нямам време , а и не знам кога ще имам. Само регулирах оборотите на бензина да е на 600 700 и след това на газта от изпарителя и нещата са по добре сега мога да паля на бензин без да ми гасне държи обороти съвсем леко придърпва като е студена. Обаче като загрее почва да играят оборотите 600 до 1100 на бензин само на газ е бетон. Обаче за сега и това ми върши работа сутрин да пали да загрява и да сменям на газ . Обаче има нещо най вероятно със почистване на карбуратора ще се подобрят нещата, като му дойде времето .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X