Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да подготвя Нивата за офроуд

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Как да подготвя Нивата за офроуд

    Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
    днес рязъх задната вежда с 1 сънтиметър голяма беля си отворих.едвам я събрах с подкалника
    Ей яко я подкара тая метла

    Коментар


    • #92
      До: Как да подготвя Нивата за офроуд

      Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
      Ей яко я подкара тая метла
      повечето неща ги видях на живо от твоята мълния.задния калник като чели него издокарах както трябва.първо подкалника ли ряза и после подгъваш на вътре калника.защото аз ги рязъх едновременно

      Коментар


      • #93
        До: Как да подготвя Нивата за офроуд

        Първоначално публикуван от Kaskadiora
        Имам по-добра идея:
        1. Смени Нивата с истински джип.
        2. За джиповете има доста информация във форумите.
        3. Базикам се - не ме взимай на сериозно.
        Придържайте се към темата за подготвяне на Нивата за ОфроудВсички офтопици ще бъдат изтривани веднага

        Коментар


        • #94
          До: Как да подготвя Нивата за офроуд

          Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
          повечето неща ги видях на живо от твоята мълния.задния калник като чели него издокарах както трябва.първо подкалника ли ряза и после подгъваш на вътре калника.защото аз ги рязъх едновременно
          Не става заедно.Външното трябва да е по-дълго от вътрешното

          Коментар


          • #95
            До: Как да подготвя Нивата за офроуд

            Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
            Не става заедно.Външното трябва да е по-дълго от вътрешното
            абе помня че беше казъл после да ги подгъна на вътре и заваря ама одъртявам забравям.В ШУМЕН ти желая успех. п.с ЛАДА НИВА НЕ ИЗБИРА ПЪТЯ ТЯ ПРОСТО ВЪРВИ НА ПРЕД.

            Коментар


            • #96
              До: Как да подготвя Нивата за офроуд

              Имах една снимка на рязането на задният калник, но не мога да я намеря, там калника и подкалника се режат на равно, като около 1см от подкалника се огъва с ръб навън(към калника), след това 1 см от калника се огъват навътре върху ръба, който си получил от подкалника и така се заваряват с цял шев един в-у друг там където свършва калника. Заварката е през цялата вежда от прага до задната престилка под бронята, това според мен е по-добрият вариант от колкото многото напречни разрези и заварки, който се виждат от снимката прикачена от ТРАПЕРА. Как върви ремонта и до къде стигна??? Качи снимки, че и мен ме чакат някой доработки, но до месец трябва да си купя телоподаващо, а съм се спрял на 200 амперово, което е бая парици.Успех и спорна работа.

              Коментар


              • #97
                До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                утре ще се опитам да кача снимки.аз нямам такъв апарат един приятел ще ги направи.

                Коментар


                • #98
                  До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                  а бе хора вие сте луди ,обаче ме заразихте и мене и маи ще почвам и моята кукла ,но първо да видя токарев как ще се справи
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    а бе хора вие сте луди ,обаче ме заразихте и мене и маи ще почвам и моята кукла ,но първо да видя токарев как ще се справи
                    ще се забавя със снимките ама ще кача.лошото е че маняците сме разделени в разлицни градове.

                    Коментар


                    • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                      Като ще я подготвяш за нещо по така може да погледнеш и тея предложения
                      Прикачени файлове
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Като ще я подготвяш за нещо по така може да погледнеш и тия предложения
                        а бе какво правите с тия НИВИ бре
                        това прилича повече на луноход с ластици
                        Последно редактирано от nyvatest; 13-12-07, 16:56.
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                          Стига ти лека подготовка на колата.Важно е задкормилното устройство всичко друго е пари на вятъра

                          Коментар


                          • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Като ще я подготвяш за нещо по така може да погледнеш и тея предложения
                            чекай сега кво е това, аз нещо изтрещех. това хидромотори ли са?и как завива?
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                              Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                              чекай сега кво е това, аз нещо изтрещех. това хидромотори ли са?и как завива?
                              Загледай се добре и ще видиш къде са шенкелите и от къде се задвижва със скритите кардани(полуоски).
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • До: Как да подготвя Нивата за офроуд

                                Ето какво става когато не са подсилени гредите http://www.spoems.com/video_PfPZqShgo-4.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X