Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да подготвя Нивата за офроуд

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

    Ето една добре подготвена Нива за мен няма какво павече да се коментира!
    Прикачени файлове
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

      Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
      ами аз и за бронята имам 2 квадратни и мисля горе на тавана 4
      Да, те даже повече от 4-тири събират.. И по страните слагат също, направо става като фар нивата Но пък трябва да мислиш за багажник на тавана..За да ги защитиш от клоните, инак за горска употреба, най-много до 1 седмица и всичките са лом... В форума се продаваше една бяла нива.С много добър и интересен багажник Ако ти се търси потърси, много интересна изработка беше..
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

        знам я такъв ще да е

        Коментар


        • От: До: как да подготвя нивата за офроуд

          Колега дай някакав телефон за връзка на тея блукажи,

          Коментар


          • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

            Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
            колега Rocco явно говориш за мен това че съм попитал незнам къкво лошо има но както и да е. Друго искам да питам ппонеже във офф. (лекият имам в предвид) който при мен преминава предимно вечер, та въпроса ми е следния някой да може да ми каже как да си сложа халогени на покрива на НИВИЧКАТА.??? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..
            Това е моето решение, вече доста време си карам така и нямам поражения по халогените.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

              Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
              Това е моето решение, вече доста време си карам така и нямам поражения по халогените.
              Колега как се държи Нивата с тези гуми, Инса Турбо размер и впечетления.
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                Колега как се държи Нивата с тези гуми, Инса Турбо размер и впечетления.
                Аз бих попитал колко се чупи с тия гуми?То за проходимостта е ясно,че ще е на ниво.

                Коментар


                • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                  Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                  Аз бих попитал колко се чупи с тия гуми?То за проходимостта е ясно,че ще е на ниво.
                  Отначалото докато свикна с хидравликата, вярно много чупеше, но после , като свикнах нямаше проблеми.
                  Аз съм с дифове 10-43 и кутия 2101, и не ми тежеше на мотора, но , ако нямате хидравлика много ще ви е трудно да навъртите пълен волан с блокиран междуосев диф.
                  Имайте в предвид, че два пъти съм късал ушите на мъртвия хебел, там където се захваща за гредата на пространката.
                  Колата до последно , като се караше с тези гуми се караше хард и не се щадеше, но и не се чупеше.
                  За мен тези гуми Инса турбо Спешал трак 205 80 16 са най- добрите за хард каране за Нивата.
                  http://vbox7.com/play:fff62943

                  Коментар


                  • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                    Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                    Това е моето решение, вече доста време си карам така и нямам поражения по халогените.
                    Много добра Нива-личи си от пръв поглед,че си положил доста труд колега-Браво.

                    Коментар


                    • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                      Ето също още една доста интересна Нива от Русия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Russia_Astroturf_Niva_5.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5250638Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Russia_Astroturf_Niva_3.jpg
Прегледи:1
Размер:64.8 КБ
ID:5250637

                      Коментар


                      • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                        Първоначално публикуван от Искрен Ценов Преглед на мнение
                        Ето също още една доста интересна Нива от Русия [ATTACH=CONFIG]298193[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]298192[/ATTACH]

                        Идеална е,с това мокетче е само за в калта,пък и клоните няма да я надраскат.ОффроУТ чАдовище!
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                          Поне е шумоизолирана отвън, няма да се чуват клоните като блъскат по ламарините...

                          Коментар


                          • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                            Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                            Поне е шумоизолирана отвън, няма да се чуват клоните като блъскат по ламарините...
                            Да и трябва да я миеш с прах за пране

                            Коментар


                            • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                              Да може е да я бръснеш....

                              Коментар


                              • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                                Първоначално публикуван от Искрен Ценов Преглед на мнение
                                Ето също още една доста интересна Нива от Русия [ATTACH=CONFIG]298193[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]298192[/ATTACH]
                                Е това вече е наистина смешно.Прилича ми на детска играчка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X