Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

    Колата е 1.7i 2008 година. Сега след като престоя 2 дни със свален контролер, сложих го сутринта, помпата включва, колата пали и на празен ход си работи, обаче като дам на скорост да потеглям и бушона изгаря. И на бензин да е и да обърне на газ пак изгаря бушона. Няколко пъти пробвах, едно и също става.
    Силата на вълните е в тяхното постоянство.

    Коментар


    • #17
      От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

      Имах в предвид, че от 2010 насам предпазителите на помпата и контролера са други.
      Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

      Коментар


      • #18
        От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

        Провери си регулатора за напрежение. При подаване на повече газ се вдигат оборотите, а от там напрежението от генератора (динамото) нараства и ако не се регулира дефектират акумулатора (кипи), крушките, електрониката и др. (изгарят), но преди това изгаря съответната подходяща по ампери защитата (предпазител)а. Провери с мултицета какво е напрежението на клеймите на акумулатора на празен ход и пиши.
        Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

        Коментар


        • #19
          От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

          Почва да ме съмнява този Ники (от скраба) да не излезе прав
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #20
            От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

            проблема ти е в бензиновата помпа.не барай нито контролери нито комутатори.Свали помпата и ако цетката е скъсана е подмени и виж за утайки и боклуци по самата цетка към помпата.Изчисти резорвара.Ако се повтори-сменяй помпата

            Коментар


            • #21
              От: НИВАТА НЕ ПАЛИ!!!

              предпазители не изгарят от пренапрежение ,а от промяната на силата на тока,т.е. късо съиденение или голям товар-в случая помпата се товари от БОЛУК В РЕЗОРВАРА

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X