Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нова нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: нова нива

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Ще се убедиш сам
    за 4 години и 80 000км, само двигателят не съм ремонтирал...
    а при Нивата - шум, вой, вибрации и течове да искаш
    Също така и откази и проблеми.
    Познавам нивата в детайли и твърдя, че нищо в нея не се доближава до автомобил.
    Вашето гардже си е най-хубаво, но защо лъжете човека да си даде парите за това нещо. Дайте му кръгче с Нивите си и някой да му даде да покара някоя фронтера примерно или паджеро или нисан и сам да си прецени...
    Освен това с Толиатския звяр гарантирано ще стане монтьор.
    И аз взех тази гавра с техниката с идеята за НОВА кола, но като резултат карам 20годишна японка, която е несравнима с този технически урод. На такъв пробег е, какъвто нивата няма да доживее и не се налага да лежа под нея и да разглабям скорости през 20000км
    А и разходът е по- малък.
    Та идеята за нова нива ми се струва нелепа.
    Защо трябва да си научиш урока по трудния начин, вместо направо да си вземеш човешки автомобил.
    едва ли ще срещнеш нормален човек, който да си купи това втори път.
    Ако могат защитниците на нива да ме опровергаят.
    Ееей,Ники изтрЕпа рибата с тоя пост....Технически урод...Недей така-ще обидиш хората...Между другото и аз навремето се бях запалил да си купувам Нива....
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #77
      До: нова нива

      Първоначално публикуван от Stalin1 Преглед на мнение
      Недялко, ще ти бъда благодарен, ако събота или неделя имаш възможност да дадеш едно кръгче с нивата, пък аз ще те черпя един обяд.
      Звънни ми 0899833268 след 16:00 съм свободен

      Коментар


      • #78
        До: нова нива

        Мойта красавица е от АВТО ИЗТОК - Миналата година я купувах и чаках близо 2 месеца все едно купувам поръчково Фарари иначе досега съм изминал 18000 км и да чукна на дърво нищо и няма! Айде утре ще и направя снимки да я видите как съм я напудрил

        Коментар


        • #79
          До: нова нива

          Първоначално публикуван от Stalin1 Преглед на мнение
          Иначе в Елва ми се виждат нормални и не съм чувал оплаквания, но на турци пари не давам.
          ...което ме подсеща за една случка отпреди десетина години в Сърбия. Спряха ме на пътя и се заядоха, че карам със зимни гуми през лятото. Опциите бяха или да намеря гуми за смяна, или да седя там до второ пришествие. Полицаите бяха достатъчно мили да ме заведат при най-близкия гумаджия, който ме отсвири с репликата "За българи нищо не правя." Точка.

          Нищо особено, просто повод за размисъл за добросъседските отношения, етническа и верска толерантност и други дреболии. Sorry за offtopic-a.

          (А полицаите ме пуснаха да си ходя по живо, по здраво. И пари не ми взеха.)
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #80
            До: нова нива

            Първо да се похваля, в събота покарах нивата на Недялко, за което благодаря! Впечатленията са следните:
            Колата си вози прилично меко, нито шуми и трещи повече от един дизелов мотор. Обаче ергономията и отстъпва, мисля че е по-изморителна за водача и за целите, за които бих я взел (предимно градско) не е особено удачно. Ще мисля още.
            Badeff, относно добросъседските отношения. Първо рода ми е от Батак и по време на клането са избити по най-мръсния начин почти всички, спасили са се малцина. И това не е било чак толкова отдавна...
            Второ за качеството на всичко произвеждано в Турция се знае много.

            Коментар


            • #81
              До: нова нива

              Здрасти колега,
              И аз бях пред същата дилема преди година и нещо. Нова Нива или западна/японска джипка на втора ръка. След доста проучване и питане (братовчед ми кара 2 сужебни Ниви) си взех Гранд витара на 5 години и съм много доволен. Е, в началото дадох някой лев за да пооправя белите на предишния собственик, но от година само сипвам бензин и карам - предимно градско.
              Моята сметка е следната: Нивата нова струва към 15-16к. И често се налага да оправяш или да ти оправят нещо. А една бензинова Витара 1.6 на 5-6 години е около 10тина хиляди и доста по-рядко се разваля. Верно, че частите са по-скъпи, но доста по-рядко ги сменяш. А возията е като на лека кола, което е от значение ако я караш повече из града или на дълъг път.
              Нека колегите с Ниви не се сърдят, това мое мнение е от личен опит.
              Успех в избора на жипка!
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #82
                До: нова нива

                Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                Здрасти колега,
                И аз бях пред същата дилема преди година и нещо. Нова Нива или западна/японска джипка на втора ръка. След доста проучване и питане (братовчед ми кара 2 сужебни Ниви) си взех Гранд витара на 5 години и съм много доволен. Е, в началото дадох някой лев за да пооправя белите на предишния собственик, но от година само сипвам бензин и карам - предимно градско.
                Моята сметка е следната: Нивата нова струва към 15-16к. И често се налага да оправяш или да ти оправят нещо. А една бензинова Витара 1.6 на 5-6 години е около 10тина хиляди и доста по-рядко се разваля. Верно, че частите са по-скъпи, но доста по-рядко ги сменяш. А возията е като на лека кола, което е от значение ако я караш повече из града или на дълъг път.
                Нека колегите с Ниви не се сърдят, това мое мнение е от личен опит.
                Успех в избора на жипка!
                нещо не разбрах,возията на Витарата е като на лека кола !!!??? Това си е направо смешно

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X