Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Пееш че фиатовия и жигуловия двигун са еднакви а не са. Еднакви са жигуловия и нивовия до последния...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

      Незнам дали е тука мястото, но неможах да се сдържа...
      Днес, както си седях на брега на морето и гледам до мен спряла новата Нива Шевролет(с дизайна на Бертоне). Та се разприказвахме със собсвеника(руснак). Струва 10000 Евро(там). Чакат около 2-3 месеца доставка след поръчката. Гори му 12-13 газ на градско и 10 на извънградско(сложена е газова уредба под багажника, след като е преправен ауспуха). Допълнително е сложил теглич и по-яки гуми. Седнах да я пробвам - изглежда много добре като за нива. И отзад място има достатъчно... Като цяло човека изглеждаше много доволен. Според него не създава проблеми с поддръжката - здрава машина, само дето няма достатъчно мощност, но вдига без проблем 130 км/ч.
      Знам че като цяло не се намират привърженици тук, но ако все пак ако има някой горд собственик на това возило, с радост бих направил едно кръгче(независимо в коя част на БГ се намира). Моля дайте координати за връзка...
      ipp007@gmail.com 0888676785 Иван

      Това са снимки на колата...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020169.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5298456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020170.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5298455

      Коментар


      • #33
        От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

        Не мога да повярвам че няма собственици на такова возило тук...
        Нямате ли поне ваш познат с когото да се уговоря за един тест....
        И вносителите ги няма никакви...Помогнете ако можете

        Коментар


        • #34
          От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

          В момента, GM произвежда в Толиати повече Ниви, отколкото целият Автоваз от всичките си модели (вкл. Лада 4Х4) и всичко това се пласира единствено на вътрешния им пазар - Толкова за това, какво представлява и какво било отношението на руснаците към нея. Тук вярно не се прихвана, защото когато преди десетина години се появи струваше нещо като 15-16хил долара, а "нормалната" Нива (Лада 4Х4) - 6хил. долара.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #35
            От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

            Ами как да се "прихване" като дизайна е като на всеки SUV много пластмаса . От нивата се очаква съвсем друго да можеш да влезеш с нея без притеснения в гората точно както е със старата Нива . Иначе в категорията "лачен паркетник" конкуренцията е огромна и всички са по добри .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

              Та то какво ти пречи да се нашибаш в гората и с пластмасовите брони, та ако ще и там да останат - единствено факта, че си ръснал 25хил. лв за това удоволствие, на фона на 10 за другата, при това ако е магазинска (`щото новата преди десет години нямаше как да е втора употреба)!
              Изобщо (и друг път съм го казвал) - над 90% от проходимостта на Нивата (а и на УАЗ-ката) се основават на цената им...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                Всичко което съм потрошишил в гората по моята Нива се оправя с подръчни средства и минимални разходи. Аз лично съм кривил и двете брони чупил съм двете огледала и то защото са от новите голямите пластмасови (комплект 50 лева) и един път смазах задната лява вежда . Всичко това си го оправям за минути без да ми се налага да обикалям София да издирвам части по моргите . С един телефон си ги поръчвам и има всичко на тънки цени . Шевито може и добро да е но е малко разпространено тук една броня ще ти излезе с поръчката златна .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #38
                  От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Та то какво ти пречи да се нашибаш в гората и с пластмасовите брони, та ако ще и там да останат - единствено факта, че си ръснал 25хил. лв за това удоволствие, на фона на 10 за другата, при това ако е магазинска (`щото новата преди десет години нямаше как да е втора употреба)!
                  Изобщо (и друг път съм го казвал) - над 90% от проходимостта на Нивата (а и на УАЗ-ката) се основават на цената им...
                  Не намесвайте и УАЗКАТА тя си е проходима.Каква връзка има цената с проходимостта.Нали знаете приказката който си има брада си има и гребенче.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                    Май няма да карам шевролет нива... Уж офроад форум, пък нито един собственик на такова возило. Някой поне да има информация колко такива са се продали досега в БГ.
                    Питам, защото искам да си направя статистика, колко от собственициите искат да се оттърват от тях. Все пак няма много обяви за тия коли...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                      Първоначално публикуван от ipp007 Преглед на мнение
                      Все пак няма много обяви за тия коли...
                      Това не бива да те учудва. В България я са продадени 20 екземпляра от това нещо, я не. И всичките да искат да се отърват от тях, ще се загубят в суматохата.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                        Доста често виждам такава Шевролет-Лада на Кресненското ханче. Може би е някои от собствениците на заведения. На външен вид джипката изглежда много добре.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #42
                          От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                          Имах удоволствието да карам нива шавролет 1год. (служебно) навъртях и 10000км за този период само по гората и черни пътища по нивите. Колата за мен беше супер, е вярно имаше няколко проблема с водна помпа и карета на кардана, но това си е за всички ниви. Обаче по думите на майстора който ни я обслужваше шевито е с по усилени скорости раздатки, и карета на кардана. Друг плюс е че е доста по широка от обикновената нива 5 човека си с возят без проблем и багажника си е доволен. На ден и навъртахме около 120км черни пътища баири дерета и повече от 15 максимум 20лв газ никога не е събирала. Газова инжекция беше. Аз напуснах фирмата преди няколко месеца колегите още си я карат без проблем.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                            Здравейте, все пак някой знае ли вносител на части за Шеви Нива в България?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                              Намерих един - http://www.lada.bg/bg/service-stations.php

                              Коментар


                              • #45
                                От: Някой карал ли е Шеви Нива и каква е разликата от Лада Нива?

                                Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                                Здрави нерви си приготви.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X