Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв съединител да си купя ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какъв съединител да си купя ?

    Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
    Аз пък днес взех руски за баба Лада.Не си спомням как се казваше,ама с отстъпката стана 26 лв. само феродов cd.Не знам колко ще изкара,20 000 да изкара и още 3 пъти да вземам по 26 лв. ще настигна LUK да речем.
    Колега а свалянето и качването на скорости и рездатка 3пъти, няма ли да ти е множко..........
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #47
      От: Какъв съединител да си купя ?

      Българска работа! Не си ценим труда и свободното време. Но случайно попаднах някъде из сайтовете, че LUK имат и китайско производство.
      Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

      Коментар


      • #48
        От: Какъв съединител да си купя ?

        Както един мой колега казва, в Китай се прави абсулютно Всичко.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #49
          От: Какъв съединител да си купя ?

          Края на миналото Лято зорлен "изгорих" съединителя и поставих възможно най-евтиния феродов диск на "Начало"-/25лв./.За сега е изминал 18 000км. без каквито и да било проблеми и регулировки.Карам колата доста извън пътя,завирам се в калта,с една дума не я щадя много.

          Коментар


          • #50
            От: Какъв съединител да си купя ?

            А,точно,Начало му беше името.А при положение,че тая Нива,ще минава не повече от 300-400 км на месец,не знам защо да и слагам ЛУК.Докато направи 20 000 км,ще караме летящи коли.
            Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
            feikot@abv.bg
            Обратно дороги - НЕТ !

            Коментар


            • #51
              От: Какъв съединител да си купя ?

              Тези дни, и аз ще се наредя с LUK..На ето този съм се спрял: http://drive.bg/product_info.php?cPa...5&ModelId=3063
              Мисля, че става за нива, 200мм диаметър..
              Вие какво мислите, удачен ли е за нива ??
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #52
                От: Какъв съединител да си купя ?

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Тези дни, и аз ще се наредя с LUK..На ето този съм се спрял: http://drive.bg/product_info.php?cPa...5&ModelId=3063
                Мисля, че става за нива, 200мм диаметър..
                Вие какво мислите, удачен ли е за нива ??
                Как 200мм. Да не бъркаш нещо? Това е като за полско фиатче!

                Коментар


                • #53
                  От: Какъв съединител да си купя ?

                  Бобчо, отиди и си купи съединител на LUK по каталожен номер вместо да се чудиш кой става за нива. 20 см ми се чини малко и на мене.
                  Александър

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какъв съединител да си купя ?

                    За нива 1.6 или за 1.7 става въпрос ?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какъв съединител да си купя ?

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      За нива 1.6 или за 1.7 става въпрос ?
                      Виж му аватара... 1.6 е. На картинката са писали, че става за такава.
                      Александър

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какъв съединител да си купя ?

                        Щом ще се пазарува ЛУК,към него,тоест в кутийката трябва да има едно листо.На това листо пише колко точки е "извоювал" на ня какъв евро тест,подобен на ОТК контрол.ВНИМАНИЕ! от известно време и има и менте ЛУК-е той се отличава по серийния номер.Ако ти е толкос зор да го провериш-имам два броя оригинални,мога да ти там номерчето за сверка.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какъв съединител да си купя ?

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Виж му аватара... 1.6 е. На картинката са писали, че става за такава.
                          Питам защото имам свален от 1.6. Ако става въпрос за 1.6 - да го мерна колко е размера.
                          Та за това питам..... иначе моят аватар е мечка.
                          И аз имам снимки с 1.6, но сега съм с 1.7 ... и смених 8 ниви за две години.
                          Аватара за мен е просто закачка към колегите.. или приятен спомен.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какъв съединител да си купя ?

                            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                            Питам защото имам свален от 1.6. Ако става въпрос за 1.6 - да го мерна колко е размера.
                            Та за това питам..... иначе моят аватар е мечка.
                            И аз имам снимки с 1.6, но сега съм с 1.7 ... и смених 8 ниви за две години.
                            Аватара за мен е просто закачка към колегите.. или приятен спомен.
                            Е те за теб са консуматив, ама Бобчо го знаеш много добре с каква лачена кола е и дали възнамерява да я сменя.
                            Едно въпросченце - защо има разлика между съединителите за 1.6 и 1.7 ?
                            Александър

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какъв съединител да си купя ?

                              Според мен не трябва да има разлика.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какъв съединител да си купя ?

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Края на миналото Лято зорлен "изгорих" съединителя и поставих възможно най-евтиния феродов диск на "Начало"-/25лв./.За сега е изминал 18 000км. без каквито и да било проблеми и регулировки.Карам колата доста извън пътя,завирам се в калта,с една дума не я щадя много.
                                Както споделих последно сложих на моята Нива 21214 феродов диск на завод "Начало".На него пишеше ВАЗ 2121 и 2106.Вече е на 23 000км.За сега регулировка не съм му правил.Притискателя най-вероятно е оригиналния-/163 000км./
                                П.П.Не го хвалям,но и руския съединител си върши работа при грамотна експлоатация.Разбира се "Лук" е много по-добър,но и цената е друга.Въпреки това и аз съм решил при следващата смяна да заложа на "Лук".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X