Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
    Гумите са слабички в общи линий-/визирам самия модел/,но предвид посочената цена могат да се покарат,докато се избере нещо по-читаво.
    Когато купувахме нашите, ги взехме по 60... И съм си доволен, не че карам много хард, но си "държат коловоз"/дет се вика/... Пък и за парите, като направим сметка, че сега са към 100-120 лева, са си супер.....
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      Гумите даже са си много хубави!
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Гумите даже са си много хубави!
        ..........докато не дойде дълбоката кал,сняг,коловози.
        Тогава човек започва да се оглежда за нещо по-читаво и от към проходимост и от към ресурс.

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          Всяка година мия колата(боядисвам).Ако има желаещи за миене съм насреща без подготовката.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
            Всяка година мия колата(боядисвам).Ако има желаещи за миене съм насреща без подготовката.
            Кажи за какво става въпрос, че имам две ниви за миене... цялостно.

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Когато купувахме нашите, ги взехме по 60... И съм си доволен, не че карам много хард, но си "държат коловоз"/дет се вика/... Пък и за парите, като направим сметка, че сега са към 100-120 лева, са си супер.....
              Като се ориентирам по цената, то онова време, като бяха по 60лв бройката още карах 1.6, от която най-вероятно са се направили нови ламарини за някоя румънска дачия. Борка, тази ваша нива колко км пробег и сте направили бре, сменяли ли сте поне един път масло. Относно гумите, ако са като за без пари и да се карат за летните сухи сезони стават, иначе за кал, сняг и други хлъзгави и лепкави терени не стават, който е пробвал знае.

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                Със сигурност има и по-хубави,на много по-"хубава" цена ама да казваш,че не стават е смешно Опират ли в земята гумите,Нивичката си върви.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                  Кажи за какво става въпрос, че имам две ниви за миене... цялостно.
                  Малко си ми далече,подготвяш ги за боядисване идваш пиеме по бира и си готов.
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                    Малко си ми далече,подготвяш ги за боядисване идваш пиеме по бира и си готов.
                    Ама ти не си ми далече....
                    Каква боя се взима?
                    Колко ?
                    След боядисването колко време трябва да съхне?
                    Ще си я подготвям САМ, а не съм специалист. Това пречи ли?
                    Нямам претенции за перфектност... нали ще влизам пак в гората.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      За нивата стигат 2лт.,1разредител,тиксо за облепване. На обяд като се пръсне на другия ден сутринта е готова.Заповядай тел 0888344659,Краси.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                        За нивата стигат 2лт.,1разредител,тиксо за облепване. На обяд като се пръсне на другия ден сутринта е готова.Заповядай тел 0888344659,Краси.
                        Ще се чуем .
                        Благодаря!

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
                          Като се ориентирам по цената, то онова време, като бяха по 60лв бройката още карах 1.6, от която най-вероятно са се направили нови ламарини за някоя румънска дачия. Борка, тази ваша нива колко км пробег и сте направили бре, сменяли ли сте поне един път масло. Относно гумите, ако са като за без пари и да се карат за летните сухи сезони стават, иначе за кал, сняг и други хлъзгави и лепкави терени не стават, който е пробвал знае.
                          Роска, бяха 80 лева, а ние ги взехме 60, за пробег, никой не говори.. На мен си ми харесват, вършат работа/на мен, за нашото каране/, аз хард, така или иначе не карам Като почна да карам хард, ще се мисли за други.... Защо да ги сменям, при положение, че са идеални за нашите критерии...
                          Никой не задължавам с мнението си, всеки си има право на избор... Да вземе тези, които му харесват и вършат работа...
                          Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 04-08-12, 13:36.
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Ето я измитаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5669.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5396438Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5670.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5396439Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5671.jpg
Прегледи:1
Размер:143.8 КБ
ID:5396440
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              За любител бояджия ставам,компресор професионален и пистолет руски 1976г.Мъча се с този пистолет но нали ми е единствен любим
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Посред жегите ми протече кранчето на парното, а беше спряно естествено. Купих и го смених с немско MASTER SPORT. Смених и двата Г образни гумени маркуча на парното отпред в коша на двигателя, старите се бяха напукани. Стана ОК. Трябва да прегледам и спирачките, в магазина разгледах керамични немски накладки и дискове и не е зле да прегледам моите. Някой слагал ли е на MASTER SPORT - SuperKeramik
                                http://www.ms-shop.eu/%D0%9A%D0%BE%D...-action-wiecej
                                и
                                http://www.ms-shop.eu/%D0%BA%D0%BE%D...-action-wiecej
                                да каже как са

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X