Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз...............Хайлукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Вече и аз...............Хайлукс

    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
    Свали стария филтъри препиши,каквото пише на него-марка,букви и числа-така много ще улесниш търговеца,да ти даде точно,каквото ти трябва!
    Аз на мойто магаре,което е често срещано един месец издирвах възд. филтър,какъвто трябва да е-не като размер-просто трябваше на дъното му да има гумено уплътнение(так където ляга на корпуса,който е кръгъл)-инак за никакво филтриране не можеше да иде реч!
    Такъв намерих единствено пак на "Козлодуй",но не в началото при "каките",а стотина метра по-натам от
    един арабин.Изобщо,каквото съм пазарувал от"каките"все не е било,като за мен,докато при арабелата всичко е било ОК!
    Благодаря колега, така ще направя, предполагам ,че няма да са ми необходими особенни технически умения за свалянето, а съединението което е на въздуховода, някой го е намотал с широко тиксо цялото, струвало 150лв, чудя се дали да го сменям, и също така ми казаха, че масления филтър на скоростите, струвал 200лв, аз не си купих мерсацедес заради цените на частите, ама с тия цени, ако са верни, май ще излезе, че е по добре ролс ройс да си бях взел
    Купил съм го вече и ще си го гледам къде ще ходя? Ако не се отнасям добре с него и той няма да се отнася добре с мен..................
    Днес като отида при Митко Фулдата, ще го помоля да го прегледа, казаха ми че много ги знаел, Тойота карал и той.
    Роден рибар, а принуден да работи.......

    Коментар


    • #47
      До: Вече и аз...............Хайлукс

      Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
      честито колега,много и безавариини километри. да те радва и да те слуша красавицата.и аз имам същата.ако искаш да се видим и да си поговорим,обменим знания.не че знам много ама ...колкото толкова.0899278323.и аз имам проблем с задното стькло
      С най -голямо удоволствие ще ти звънна, колега като стане човешко време, че сега е 4.30. Аз работя на смени и по навик се събуждам за дневна. Взех си отпуска, да мога да си оправя джипа. Та днес, трябва да се навъртам, около къщи щото трябва да чакам куриера с лебедката, а дойде ли взимам я и карам при Митко Фулдата. Абе ще се чуем през деня. За задното стъкло, някой колега писа, че е свалил привода и са му го правили от високакачествена стомана............ То мойто слиза и се качва ама на подскоци....
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар


      • #48
        До: Вече и аз...............Хайлукс

        Едва ли филтъра за маслото на автоматика струва 200лв.Провери в сервизите,които са само за автоматици.

        Коментар


        • #49
          До: Вече и аз...............Хайлукс

          Колеги, аз се регистрирах ето тук: http://www.milneroffroad.com/categories.asp?cID=360
          Като гледам има от пиле мляко за нашите хубавици...
          Доставката до България е 29паунда до 10кг и + 1.5 паунда на килограм над 10 Пристигат за 5-9 работни дни.
          Мисълта на ми е тези колеги които имат опит с цените в България да разгледат цените в сайта и ако има "файдъ", да се кооперираме за една доставка. Ако сме 5 човека ще платим по 12 лв до 10кг или иначе казано всеки ще си плати по 2.9 паунада килограма и по 1.5 над 10 или с други думи всеки си плаща по 4.4 паунда на кило, за неограничени килограми. Да го обсъдим по подробно ако искате. Щото един филтър дето срува 5 паунда, тук ще ми дойде на 70лв
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • #50
            До: Вече и аз...............Хайлукс

            Намерих си въздушен за 28 лв........... Утре ще го взема
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • #51
              До: Вече и аз...............Хайлукс

              И моя струваше там някъде.Днес ходих в сервиза за автоматици че идва време за смяна на маслото.Цената е около 250лв. всичко-масло,филтър,труд,гарнитура.Проблема е че трябва да се махнат някои тръби на ауспуха за да могат да сменят филтъра.Иначе все едно нищо не си сменил.

              Коментар


              • #52
                До: Вече и аз...............Хайлукс

                Е кой да ги махне, ние ли да си ги сваляме.....
                И благодаря за инфото...... Поносимо е на 50 хилки
                Роден рибар, а принуден да работи.......

                Коментар


                • #53
                  До: Вече и аз...............Хайлукс

                  Те ги махат, но моите са заварени и се налага да ги режат.После заваряване и готово.Другата седмица ще ти кажа точно колко струва смяната на маслото на автоматика.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Вече и аз...............Хайлукс

                    Честита радост и от мен. Със здраве да си я караш и много положителни емоции да ти донесе.

                    Това си е 2 тона кола, така че ако се разписваш с гумите на всеки светофар, нормално е разхода да наближава 20/100. Аз на дълъг път съм свалял под 10/100, но без да надвишавам 120км/ч по GPS. Май си пишеше в книжката че не се препоръчват скорости над 130км/ч така че 150 си е риск за двигателя или поне за главата...

                    Бутона HARD променя нещо по окачването, не знам какво, но става по твърдо.

                    Бутона ЕТС променя оборотите на превключване на предавките, примерно вместо при 2000об/мин превключва при 2300, така режима на каране става по-спортен, но и разхода расте. И без този бутон обаче, ако натиснеш рязко газта до долу, компютъра разбира че бързаш и скача с 1 предавка надолу и вдига оборотите за смяна.

                    Червения бутон е за да можеш да движиш скоростния лост при изгасен двигател, примерно да минеш от Р на N и да я бутнеш, друг е въпроса как се бутат 2 тона .

                    В секцията за документи, виж залепената тема, има ръководство, но е на английски, този модел май не е внасян официално в БГ така че едвали да има БГ ръководство...
                    [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
                    [/COLOR]

                    Коментар


                    • #55
                      До: Вече и аз...............Хайлукс

                      Благодаря, колега, навлизам вече в нещата, взех кротичко да карам. Само все още се кефя като застане до мен баварец "Х5" и вътре седи индивид с интелект на зеленчук, да го резна на светофара, ама и това ще мине...
                      Ако някой ми беше казал, че може дизел така да набира и да върти гуми на старт, никога нямаше да му повярвам.
                      А 25г работя като шофьор и съм карал главно камиони, т.е имам представа от дизел. Имам ама се оказа,че нямам......Та затова и се радвам на пъргавината......
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • #56
                        До: Вече и аз...............Хайлукс

                        Сложи ли лебедката?Пусни снимки да я видим!!
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #57
                          До: Вече и аз...............Хайлукс

                          Заповядай колега, ето тук:

                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=12034&page=10

                          пост 196
                          Роден рибар, а принуден да работи.......

                          Коментар


                          • #58
                            До: Вече и аз...............Хайлукс

                            Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                            Заповядай колега, ето тук:

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=12034&page=10

                            пост 196
                            Е хе хе има няколко почивни дни Значи е ред да подмамиш още някой и друг съфорумник, и да дойдеш да се бухнеш у ряката примерно "Търтей" Петьо е с несефтосана (девствена) нова Г-ца, а трябва да му помогнем нещо като баджанаци по джип линия
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #59
                              До: Вече и аз...............Хайлукс

                              Не го слушай дядо Владо, тези дни плазморезът се върна при него и сега си търси джипки за разфасоване

                              Коментар


                              • #60
                                До: Вече и аз...............Хайлукс

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Е хе хе има няколко почивни дни Значи е ред да подмамиш още някой и друг съфорумник, и да дойдеш да се бухнеш у ряката примерно "Търтей" Петьо е с несефтосана (девствена) нова Г-ца, а трябва да му помогнем нещо като баджанаци по джип линия
                                ...у ряката шЪ се бухате,значи...а,с шосейни гуменки ако съм(щот нямам други)дъл няма да сЪ изложа....не мене си,толкова,колкото марката,и модела?
                                много автомати-слаби резултати!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X