До: И аз имам вече Тойота
като застанеш с лице към предницата, в дясната долна част на радиатора има кранче за източване.
като застанеш с лице към предницата, в дясната долна част на радиатора има кранче за източване.
.

.
.


.
. Долния трябва да е топъл. Така ще разбереш че радиатора не е запушен.
. Долния трябва да е топъл. Така ще разбереш че радиатора не е запушен.






В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар