Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1HZ 4.2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 1HZ 4.2

    Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
    турбината беше сложена.търся място на кулера.
    Регулира ли ГНПто за турбото?

    Коментар


    • #47
      От: 1HZ 4.2

      Да тази беше моя в началото.Честито колега,мотора и беше много хубав,окачването беше Добинсън,но в последствие какво е станало незнам.Много безааварийни ти желая.

      Коментар


      • #48
        От: 1HZ 4.2

        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
        Да тази беше моя в началото.Честито колега,мотора и беше много хубав,окачването беше Добинсън,но в последствие какво е станало незнам.Много безааварийни ти желая.
        Мотора и в момента е в много добро състояние.В момента е с ОМЕ окачване.
        тел.0879292900 Калин Костадинов

        Коментар


        • #49
          От: 1HZ 4.2

          Така пристигна от Холандия
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #50
            От: 1HZ 4.2

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Регулира ли ГНПто за турбото?
            Турбото е слагано от предишния собственик,аз не съм пипал ГНП.Какво имаш впредвид ?
            тел.0879292900 Калин Костадинов

            Коментар


            • #51
              От: 1HZ 4.2

              Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
              Така пристигна от Холандия
              Интересно какво и се случи след това.Ти ли и слага усиления съединител или Марто?
              тел.0879292900 Калин Костадинов

              Коментар


              • #52
                От: 1HZ 4.2

                Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                Интересно какво и се случи след това.Ти ли и слага усиления съединител или Марто?
                Не съм аз,аз го дадох,но кой го е слагал незнам,иначе е много надеждна машинка.

                Коментар


                • #53
                  От: 1HZ 4.2

                  Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                  Турбото е слагано от предишния собственик,аз не съм пипал ГНП.Какво имаш впредвид ?
                  Сложи си уред да следиш налягането което прави турбото в колекторите, не са скъпи има и китайчета на много приемлива цена.
                  Препоръчвам да не се надува повече от 1 атмосфера максимум 1,2 Ако не си в тези граници при "натоварен" двигател коригирай порцията нафта подавана от помпата. Има един винт за това който е ориентиран назад от помпата. Можеш да ми се обадиш и ще ти обясня по подробно

                  Коментар


                  • #54
                    От: 1HZ 4.2

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Сложи си уред да следиш налягането което прави турбото в колекторите, не са скъпи има и китайчета на много приемлива цена.
                    Препоръчвам да не се надува повече от 1 атмосфера максимум 1,2 Ако не си в тези граници при "натоварен" двигател коригирай порцията нафта подавана от помпата. Има един винт за това който е ориентиран назад от помпата. Можеш да ми се обадиш и ще ти обясня по подробно
                    ОК.Ще ти се обадя да ми обясниш.Мерси!
                    тел.0879292900 Калин Костадинов

                    Коментар


                    • #55
                      От: 1HZ 4.2

                      Завърших вибро и звуко изолацията на купе,врати,таван.Мисля че се получи супер,като имам впредвид какъв шум беше преди.Остава да бъдат наредени претапицирани всички кори,седалки,таван- всичко кожа.Ще имам повече работа по таблото, но и там се започна ,вратата на жабката-карбон,барчето между двете предни седалки също карбон.Необходими са ми здрави панели от таблото имали някой от Вас информация от къде може да се намерят.
                      .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0287.JPG
Прегледи:1
Размер:49.7 КБ
ID:5277890Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0286.JPG
Прегледи:1
Размер:39.1 КБ
ID:5277891Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0285.JPG
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5277892
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • #56
                        От: 1HZ 4.2

                        Чудесно изглежда изолацията. Нещо поставил ли си на торпедната стена? Изпробва ли я вече изолирана? Какъв е ефекта?
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #57
                          От: 1HZ 4.2

                          Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                          Интересно какво и се случи след това...
                          Като я стегнеш и е готова за трошене се отбий до Шумен тук има хора които и знаят историята!Пък и да се запознаем!
                          Последно редактирано от Yaro; 16-05-11, 15:56.
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #58
                            От: 1HZ 4.2

                            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                            Като я стегнеш и е готова за трошене се отбий до Шумен тук има хора които и знаят историята!Пък и да се запознаем!
                            Нищо чудно нали от Шумен я купих.
                            Последно редактирано от Yaro; 16-05-11, 15:56.
                            тел.0879292900 Калин Костадинов

                            Коментар


                            • #59
                              От: 1HZ 4.2

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              Чудесно изглежда изолацията. Нещо поставил ли си на торпедната стена? Изпробва ли я вече изолирана? Какъв е ефекта?
                              Къде е торпедната страна?
                              А за ефекта е значително по малко шумове и вибраций,около 50%.След изолацията се залепя постелка която е 3 мм.Вътрешната страна е на основата на каучук,а външната, мек тепих.Смятам че по този начин пода ще бъде в завършен вид.Е, гумени корита задължитено.
                              тел.0879292900 Калин Костадинов

                              Коментар


                              • #60
                                От: 1HZ 4.2

                                Няма ли да "спариш" ламарината с това фолио?Ако има участъци с "мехури" т.е. незалепени добре очаквай включване на ръждата почти веднага.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X