Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ-70 плюсове и минуси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: LJ-70 плюсове и минуси?

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Еми това и аз викам. Още в началото на клипа вирна предна лява - значи отпред няма ходове, после вирна и задна лява - и от зад няма ходове.
    Е това значи ли, че след като тази конкретно кола е подготвена така, то всички 70-тки са с такива ходове?...

    Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
    Лично мое мнение,амортисьорите нямат ход в разпъване и малко по твърдо окачване от колкото е необходимо.
    Тук не си прав. Без да говорим за Вранглер, там нещата с малко са впечатляващи, но квадратния фар 70-тка е с най-дългоходовия амортисьор при 7-ма серия и сравнено с Патрул например. Съперничи с ЛР/РР.

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Не знам кой какво е правил по окачването. Пламен ако е навит, да я пробваме. Голди предполагам няма да има нищо против.
    Ето я и на Голди рампата:
    Андро, така както я даваш синята на Наско за пример, виж и баба Яга на Фулдата. Разликата е от земята до небето. И двете ползват амортисьори с лифт. Да не генерализираме. А относно проходимостта, Гената (който е карал много марки) го каза по-горе. Колата в стандартна комплектация се държи твърде прилично. За справка, по-трофийните съзтезания в минали години - и първата кола на Йоцов и Тони и по-ралиджийските съзтезания от последните две - Лагадов и Петър Минчев (мисля беше фамилията, ако бъркам моля да бъда извинен). Последния мина като на парад в Приморско. Впечатли ме.

    Коментар


    • #47
      До: LJ-70 плюсове и минуси?

      offtopic:

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Не знам кой какво е правил по окачването. Пламен ако е навит, да я пробваме. Голди предполагам няма да има нищо против.
      Ето я и на Голди рампата:
      Надписите по тази рампа изглеждат несериозни.
      Под "Вранглер", "Г класа", "Тойота" се има предвид генерално или конкретно Вранглера на Гошо, Тойотата на Тошо?...

      Не мога да повярвам, че един такъв Вранглер ще даде по-лоши резултати от кое и да е направено Г, както е написано на пътеката.. Дори машините да са в стандартен вид...

      Коментар


      • #48
        До: LJ-70 плюсове и минуси?

        Яро имам в предвид клипа, http://vbox7.com/play:be6bd753 а не стандартното окачване,което за мен много добре се държи,разбира се за заводско.Просто на този а-ил от клипа,при монтирането на амортисьорите не са сметнати ходовете- амортисьорите са монтирани на старото място без да се измерят при тоя лифт какви ходове ще имат.
        Последно редактирано от Гена; 16-11-09, 21:52.

        Коментар


        • #49
          До: LJ-70 плюсове и минуси?

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          ...
          Колата в стандартна комплектация се държи твърде прилично...
          Съгласен.

          Коментар


          • #50
            До: LJ-70 плюсове и минуси?

            Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
            Много се извинявам но тука си е чиста пилотска грешка.Ако беше подал смес както казва един наш колега от форума щеше да си мине като на парад.

            Поздрави
            Подкрепям мнението на ММ напълно, в доста от случаите съм се измъквал със смачкване на газта, ...но все пак никога не си застрахован.
            0897/833 689 - Николай Божков

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X