Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ-70 плюсове и минуси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: LJ-70 плюсове и минуси?

    Един от основните недостатъци-тесни мостове и прекалено късо междуосие.

    Коментар


    • #17
      До: LJ-70 плюсове и минуси?

      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
      ...
      Блокажи няма-така си е...но при желание не е проблем да се сложат,но засега не съм усетил нужда-като ни затрупа снега ще видим...
      За снега няма да ти трябват. Обикновенно трябват за по "крив" терен. При тия дадености "много" проходимост не може да има. Може да има, ама с много доработване, като с всичко останало, дето става за офроуд. Иначе ми харесва - здрава Японска конструкция - класическа.

      Коментар


      • #18
        До: LJ-70 плюсове и минуси?

        Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
        Един от основните недостатъци-тесни мостове и прекалено късо междуосие.
        Тесните мостове доколко може да се компенсират с фланци,колко дебели,и какви биха били минусите евентуално?
        много автомати-слаби резултати!

        Коментар


        • #19
          До: LJ-70 плюсове и минуси?

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          Тесните мостове доколко може да се компенсират с фланци,колко дебели,и какви биха били минусите евентуално?
          Гената говори за междуосие. Там без сериозна преработка не става. Колко е всъщност?

          Коментар


          • #20
            До: LJ-70 плюсове и минуси?

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            За снега няма да ти трябват. Обикновенно трябват за по "крив" терен. При тия дадености "много" проходимост не може да има. Може да има, ама с много доработване, като с всичко останало, дето става за офроуд. Иначе ми харесва - здрава Японска конструкция - класическа.
            Не мога да разбера защо смятате,че в заводския си вид няма проходимост,аз смея да твърдя,че има, и то доста по доста добра от други джипове в заводския си вид.

            Коментар


            • #21
              До: LJ-70 плюсове и минуси?

              2ЛТ двигателя не страда от прегряване а от кофти водна помпа. Проблемът на тоя мотор е когато протече водната помпа. Тя протича много остро. Охладителната течност изчезва за секунди. В следствие на това датчика за т-ра който е много нависоко остава сух и стрелката пада. Ако не гледаш постоянно прибора за температура си сготвил мотора много кадърно. Отам идва и тая легенда за прегряването. Ако охладителната система е ок, не се прегрява лесно тоя мотор. А разновидностите на 7ма серия са наистина много. Лично на мен фаворит ми е HZJ78 ама гроздето е кисело.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                До: LJ-70 плюсове и минуси?

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Гената говори за междуосие. Там без сериозна преработка не става. Колко е всъщност?
                Гената говори за тесни мостове,и за късо междуосие!Междуосието нямам намерение да променям-сложно е,излишно според мен,а си има и плюсове.
                Затова питането ми е за тесните мостове.
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • #23
                  До: LJ-70 плюсове и минуси?

                  Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                  ... Затова питането ми е за тесните мостове.

                  Става с фланци. И на ходове го докарва. Питай го този.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    До: LJ-70 плюсове и минуси?

                    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                    Гената говори за междуосие. Там без сериозна преработка не става. Колко е всъщност?
                    На моята смятам да го променя с около 25-30см,но когато я започна,ще преценя.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: LJ-70 плюсове и минуси?

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Гената говори за тесни мостове,и за късо междуосие!Междуосието нямам намерение да променям-сложно е,излишно според мен,а си има и плюсове.
                      Затова питането ми е за тесните мостове.
                      Сложно е,ама стои,по друг начин в завойте,а за мостовете,то на всички е ясно-джанти-44 и който прецени и фланци,от тук идва момента с по лестно кривене на мостове,ама това е друга тема,абе тя стана една

                      Коментар


                      • #26
                        До: LJ-70 плюсове и минуси?

                        Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                        Сложно е,ама стои,по друг начин в завойте,а за мостовете,то на всички е ясно-джанти-44 и който прецени и фланци,от тук идва момента с по лестно кривене на мостове,ама това е друга тема,абе тя стана една
                        Екстра си става-давайте нататък!
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • #27
                          До: LJ-70 плюсове и минуси?

                          Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                          Не мога да разбера защо смятате...
                          Сега на "вие" ли ще си говорим!
                          Казах "МНОГО" и не виждам от къде ще дойде? Това не е някакво свръх-естественно явление, за да дойде така без дадености. Ма може и да греша и да не знам нещо. Поправи ме, че е интересно.

                          Коментар


                          • #28
                            До: LJ-70 плюсове и минуси?

                            Лека е, и е почти квадрат, от там идва.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #29
                              До: LJ-70 плюсове и минуси?

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Сега на "вие" ли ще си говорим!
                              Казах "МНОГО" и не виждам от къде ще дойде? Това не е някакво свръх-естественно явление, за да дойде така без дадености. Ма може и да греша и да не знам нещо. Поправи ме, че е интересно.
                              Стига си палил пък ти бре,нямам в предвид теб,палиш на четвърт

                              Коментар


                              • #30
                                До: LJ-70 плюсове и минуси?

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Лека е, и е почти квадрат, от там идва.
                                Това важи и за Нива-та...... Това означава ли че Нива-та е също толкова проходима колкото и Тойота-та?
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X