Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: TOYOTA Hilux

    за скоростта е ясно, че всички марки са заложили "грешка" в плюс та да си мисли чавек, че МПС-то му е по-бързо...
    Чудно ми е обаче дали пробега се отразява вярно и каква е грешката там... Като нищо и там може да е заложена +5 или 10% грешка, та да излизат по-здрави и по-икономични отколкото са в действителност...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #32
      До: TOYOTA Hilux

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      за скоростта е ясно, че всички марки са заложили "грешка" в плюс та да си мисли чавек, че МПС-то му е по-бързо...
      Чудно ми е обаче дали пробега се отразява вярно и каква е грешката там... Като нищо и там може да е заложена +5 или 10% грешка, та да излизат по-здрави и по-икономични отколкото са в действителност...
      За TOYOTA не знам, но мога да кажа за тераното ми от подписа. Пробега беше верен, но при 100км/ч с оригиналните гуми (235/75/15) показваше около 110-112. Сега съм с 31х10.5х15, и скоростта е вярна, ама пробега не е верен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        До: TOYOTA Hilux

        Аз компа не го гледам. Почти всяко сипване на нафта е до горе и винаги смятам, вече 100000км. При мен вдигна реалния разход.
        По отношение на разликата в скоростта:
        С оригиналните гуми - при скорост 100км/ч. по GARMIN, скоростомера показваше 110км/ч.
        С BFG 31х10.5х15 - при скорост 100км/ч. по GARMIN, скоростомера показва 105км/ч.
        За шосеен ездач като мен гумите са идеални.

        Коментар


        • #34
          До: TOYOTA Hilux

          Ето ви и снимките които обещах:

          Иначе има резон да вдигне малко и разхода.31-ците са бая по-тежки!
          Прикачени файлове
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #35
            До: TOYOTA Hilux

            Вкарах камиона малко в гората.Като включа бавни от раздатката се чува виене, но само на бавни.
            Нормално ли е това за модела,защото при Рейнджъра нямаше такива звуци
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #36
              До: TOYOTA Hilux

              Не зная, обаче при мен не се чува нищо
              Three witches watch three Swatch watches.
              Which witch watch which Swatch watch?

              Коментар


              • #37
                До: TOYOTA Hilux

                Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                Вкарах камиона малко в гората.Като включа бавни от раздатката се чува виене, но само на бавни.
                Нормално ли е това за модела,защото при Рейнджъра нямаше такива звуци
                Не е нормално, при мен се усещам само леко недозавиване, а карам и двата модела и 2.5 и 3.0... даже ко не познаваш машинката няма и да разбереш, че го има.
                Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                Коментар


                • #38
                  До: TOYOTA Hilux

                  Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                  Не е нормално, при мен се усещам само леко недозавиване, а карам и двата модела и 2.5 и 3.0... даже ко не познаваш машинката няма и да разбереш, че го има.
                  Точно. Търси проблема на време.

                  Коментар


                  • #39
                    До: TOYOTA Hilux

                    Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                    Не зная, обаче при мен не се чува нищо
                    Серго,понеже виждам че си до София,може би ще ти звънна тия дни за да направим сравнение.
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #40
                      До: TOYOTA Hilux

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                      Вкарах камиона малко в гората.Като включа бавни от раздатката се чува виене, но само на бавни.
                      Нормално ли е това за модела,защото при Рейнджъра нямаше такива звуци
                      И моята го има този шум така, че споко

                      Днес дърпах това багерче с две спукани гуми на платформата от едната страна по пътя от Боженци към Габрово, на места тествах 1-ва бавна на спускане по заледен път Пикапчето се справи много добре с товар около 2 т. На места при катерене на баирите ползвахме 1 и 2 ръчна предавка определено е по- добре от D-ект, не се чуди на коя скорост да включи кутията
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X