Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TOYOTA Hilux

    Отварям нова тема където да обсъждаме камиончетата си и всичко свъразано конкретно с тях.
    Като начало искам да попитам някой пробвал ли е да сложи 31-ци и влизат ли нормално без да е лифтнат пикапа
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

  • #2
    До: TOYOTA Hilux

    Пробвано е. Не влизат. (Предполагам говориш за последния модел) Иначе никой не е забранил флекса и телеподаващото. Друг е въпроса има ли смисъл?
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: TOYOTA Hilux

      Извинявам се предварително но той не е ли почти с 31ци
      НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

      Коментар


      • #4
        До: TOYOTA Hilux

        Hilux е любимия ми пикап. Преди време си другарувах с един екземпляр далеч от България и въпреки окаяното му състояние все още изпитвам някаква носталгия. Ако някъде из България се намира такава машина, с удоволствие бих я купил, за да я върна към истинския живот - става въпрос за модела преди 1986г., който е с цял преден мост.

        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          До: TOYOTA Hilux

          кой модел е ? щото ако е от старите поколения не виждам защо да не влязат 31" Аз съм с Ръннер 2-ро поколение и 31" са с един номер по-голями от фабричните. Имай в предвид че ще се вдигне не повече от 2 см. и не трябва да слагаш фланци че почва да удря в калника при завой.
          оооо то ти пише в профила с кой ХайЛукс си ама недогледах. Лошото е че съм на 15 цола и май няма как да ти дам да пробваш мойте старите ...

          Коментар


          • #6
            До: TOYOTA Hilux

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Пробвано е. Не влизат. (Предполагам говориш за последния модел) Иначе никой не е забранил флекса и телеподаващото. Друг е въпроса има ли смисъл?
            Само пластмасата ли трябва да се окастри?Става въпрос за 31/10.5/15.


            Първоначално публикуван от azd Преглед на мнение
            Извинявам се предварително но той не е ли почти с 31ци
            Не , не е! 31-цата е 793 мм в диаметър по мои сметки, а оригинално идва с 255/70/15 което е 741 мм.
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #7
              До: TOYOTA Hilux

              Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
              Само пластмасата ли трябва да се окастри?Става въпрос за 31/10.5/15.
              Най-лесно е да опиташ. Така и ще можеш да прецениш колко и къде, и съответно дали си струва и дали би предприел кастрене с флекса.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: TOYOTA Hilux

                Трябва ми обаче 1 гума.Иначе е тъпо да дам 1000+ лв и да не станат
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  До: TOYOTA Hilux

                  Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                  Трябва ми обаче 1 гума.Иначе е тъпо да дам 1000+ лв и да не станат
                  При това ти трябва една гума, която да сложиш на оригиналната джанта, или поне такава със същата ширина и офсет. Малко е неприятно. Аз с тераното бях на същия хал. Казаха ми - влиза, с подстригване, и поръчах. За щастие подстригването беше само козметично, и само на пластмаси, които не се виждат.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: TOYOTA Hilux

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    При това ти трябва една гума, която да сложиш на оригиналната джанта, или поне такава със същата ширина и офсет. Малко е неприятно. Аз с тераното бях на същия хал. Казаха ми - влиза, с подстригване, и поръчах. За щастие подстригването беше само козметично, и само на пластмаси, които не се виждат.
                    И аз се надявам да мина така!Почвам да търся гума!
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #11
                      До: TOYOTA Hilux

                      ух, ще се опита на мой Български :

                      моята е оригинално на 205 х 16 и аз е карам на 31х10,5х15 на джанти от исузу /6х15/, обаче тези джанти са малки за спирачни апарати, сложих фланци и всичко стана без да опира или да режя нещо, на този комп. нямам снимките, обаче тази вечер мога да покажа,

                      ако си от София, за гума няма проблем, имам и 255/75/15 свалени от джанти така да можеш да пробаш с минимални разходи, тел. ми е в профила/ потписа

                      Надявам се да е разбираемо
                      Three witches watch three Swatch watches.
                      Which witch watch which Swatch watch?

                      Коментар


                      • #12
                        До: TOYOTA Hilux

                        Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                        ух, ще се опита на мой Български :

                        моята е оригинално на 205 х 16 и аз е карам на 31х10,5х15 на джанти от исузу /6х15/, обаче тези джанти са малки за спирачни апарати, сложих фланци и всичко стана без да опира или да режя нещо, на този комп. нямам снимките, обаче тази вечер мога да покажа,

                        ако си от София, за гума няма проблем, имам и 255/75/15 свалени от джанти така да можеш да пробаш с минимални разходи, тел. ми е в профила/ потписа

                        Надявам се да е разбираемо
                        Благодаря ти, колега! Щом са станали при теб ще станат и при мен, все пак окачването е едно и също, а аз ще ги слагам на оригиналните джанти които са +30 даже.
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #13
                          До: TOYOTA Hilux

                          аз до седмица ще свалям мойте 31/10.5/15. и ще ти ги дам да пробваш. Даже ако дойдеш до гумаджията може съсе джантите да направиш някое кръгче.
                          Имам в мазето някви стари, ама май са по-малкия размер, ще сляза утре и ще проверя. Прати някъв телефон и ще ти звънна, колата виси на Сливница до "евроболт" близо и не се мърда цял ден, така че ако си на зор може и по рано да стане
                          идваш с крика и отпред е широко, ще поседи малко на трупчета ако трябва. Съветвам те да не даваш зор с избора и да пробваш всякви варианти, щото болката от грешките е голяма
                          Последно редактирано от bliss-stick; 05-11-09, 17:30.

                          Коментар


                          • #14
                            До: TOYOTA Hilux

                            Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                            колата виси на Сливница до "евроболт" близо и не се мърда цял ден, така че ако си на зор може и по рано да стане
                            Пардон за offtopic-a - ти ли си с наточения врангел, дето седи там до "Евроболт"? Кантората ми е наблизо, и го заглеждам, като ходя до Japanparts за железа по мойто камионче.


                            А по темата на Гълъбин - ако ти се занимава с качване на трупчета, мога да дам да пробваш и 31-ци на джанти 15" с нулев офсет - оригиналните бяха с +25 - +27, май. На моя рънър (първо поколение с торсиони, със сваляемия покрив) 31-ците заспаха на оригиналните джанти и преди лифта.
                            Последно редактирано от badeff; 05-11-09, 18:24.
                            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                            Коментар


                            • #15
                              До: TOYOTA Hilux

                              Ево и снимки:
                              отпред със оригинални джанти от Нисан Терано, отзад със джанти от исузу,
                              Прикачени файлове
                              Three witches watch three Swatch watches.
                              Which witch watch which Swatch watch?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X