Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с гориво на KZJ70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря за включването, колеги! Предстоят ми два дни тестове при минусови температури, а като се постопли ще пробвам с премахване на клапана и нова капачка (а може и старата, тунингована с бургия Ф 2 мм).

    Коментар


    • #17
      Само така, успешни тестове и в такова студено време аз бих наблегнал на животворното червено, дето капачката се отваря с Архимедов винт, а не с бургия
      А понеже утрото е по-мъдро от вечерта, днес сутринта докато отивах да спасявам един пациент, ми хрумна че добавяйки този клапан в горивопровода, повишаваш хидравличното съпротивление по линията пресметната от Тойота и така подкачващата помпа в гнп-то ще изпитва по голямо съпротивление при подкачването на горивото.Което може да доведе на по-високи обороти и съответно по-високо съпротивление от въпросното клапанче, да възниква пролука в някой семеринг(най-вероятно този на оста на дозатора на помпата и особено ако е по-стар и е загубил еластичност и така стиска по слабо около вала) и да започне да си засмуква по-малко въздух оттам.Като резултат може да имаш нестабилна работа с увеличаване на оборотите.
      Но ще доложиш тия дни и не смесвай процедурите при отчета
      1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X