Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обработка на шаси и кърпене на ламарини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обработка на шаси и кърпене на ламарини

    Здравейте,

    Взех си една Тойота Тундра, която има нужда да и се изкърпи лигена понеже е доста изгнил на места. Освен това шасито е тръгнало да ръждясва тук там и ми се иска да се свали и да мине на песъкоструй и след това да се запечата. Имате ли идеи кой може да извърши тези операции в София или околноста?
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

  • #2
    В София не знам, ама мисля към Пазарджик имаше едно момче с такива неща се занимава, виж във фейсбука групите от Пловдив/Пазарджик и по теми офроуд, там имаш доста повече шансове за смислени отговори.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Митков Преглед на мнение
      Здравейте,

      Взех си една Тойота Тундра, която има нужда да и се изкърпи лигена понеже е доста изгнил на места. Освен това шасито е тръгнало да ръждясва тук там и ми се иска да се свали и да мине на песъкоструй и след това да се запечата. Имате ли идеи кой може да извърши тези операции в София или околноста?
      Виж тука:https://www.facebook.com/groups/2554...00093208300465
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        И мен ме интересува, та някой ако имаскорошен опит да споделя, моля!

        Коментар


        • #5
          Знам едни момчета в София. Щях да минавам през тях да ги видя и да огледат Паджерото, но се отказах. По снимките, които пускат, смятам, че вършат добра работа. Ако някой има нужда, нека да пише на Вайбър - 0897/264-266 и ще споделя координати.

          Коментар


          • #6
            Да дам малко информация. Колега от форума ми препоръча да звънна на Forest Tunning, та се разбрах с тях. Понеже са заети в момента, а пък на мен не ми е супер спешно, ще я закарам, след нова година. След като свършат работа ще пусна мнение и снимки.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #7
              И аз силно се интересувам от добър майстор по ламарините,че имота TLC RJ70 се нуждае от смяна на задните панели и прагове. За съжаление все още пътуват от другия край на света. Ще съм благодарен за информация и мнение за добър майстор тенекеджия.

              Коментар


              • #8
                Някакви актуални отзиви и впечатления?
                Спрете Земята, искам да сляза!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X