Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделен багажник за Toyota 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от dancoo Преглед на мнение
    Добре се е получило, поздрави. Кажи къде могат да се намерят тия щаракалки и за захватите ползвал ли си нещо готово или всичко е направи си сам?
    Само щракалките са от алиекспрес, а другото е от мен.

    Коментар


    • #17
      Съмнежи ме полазват с тия штракалки,виждам удобството и ми е ясна идеята ма така или иначе влачиш тия тръби на тавана та.......аз ако съм ще им перна 4 U образни болта,да не ми бяга половината багажник
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Съмнежи ме полазват с тия штракалки,виждам удобството и ми е ясна идеята ма така или иначе влачиш тия тръби на тавана та.......аз ако съм ще им перна 4 U образни болта,да не ми бяга половината багажник
        Едва ли, но ако се наложи ще го направя. То ще си покаже.

        Коментар


        • #19
          Заспа
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            Скалъпвам закрепването на крика. Сега е вързан с ластици и хич не ми харесва. Ще наснимам като стане.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Х. Христов Преглед на мнение
              Скалъпвам закрепването на крика. Сега е вързан с ластици и хич не ми харесва. Ще наснимам като стане.
              Чудесно изглежда!!

              Аз бих разположил тежките неща в предния край.

              Коментар


              • #22
                Все едно се връщам 10 години назад! Изглежда почти идентичен на моят! За него ползвах неръдждаеми тръби, за да не го мисля от към ръжда и боядисване.

                Между другото вече ми е излишен (продадох Витара-та). Ако някой иска такъв - да пише .
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                  Чудесно изглежда!!

                  Аз бих разположил тежките неща в предния край.
                  Благодаря колега. Гумата реших да е отзад, защото ми е най-лесно да я свалям и качвам, като стъпвам на задната броня. За в бъдеще ми се върти в главата да направя подвижна стълба с куки следващи профила в единия край, а в другия да стъпва на задната броня. Някой ден.

                  Коментар


                  • #24
                    Най-накрая ми дойде музата да сложа закрепването на крика. Получи се грозновато, но за сметка на това, крика седи като заварен. Само ще взема от железарията контра гайки, че нямах. Дано съм бил от полза
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      Аз бих го монтирал от външната страна тоя крик,лопатата и тя там,че и кука за въже ако ми трябва,МаксТракс и те вън,прикачен инвентар един вид,не ми трябва в багажника да е.

                      Ма няма,много пари за мен такъв багажник,а и да го правя сам пак ‘е е много пари.

                      Добре е станал,дано ти служи
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        Добре изглежда. Поздравлвния за мерака и за изработката

                        Коментар


                        • #27
                          А сега си вземи една кутия от някъде и монтирай горе в багажника,да събира всичкия лек и дребен инвентар.

                          https://www.gunsamerica.com/digest/p...hot-show-2020/

                          нещо такова,цените не им ги гледай.Някои ползват военни транспортни мрежи за укрепване на инвентара горе,аз лично ползвам една такава от вътре на тавана,събира 4 спални чувала с все вьзглавниците.
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 09-04-20, 19:01.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            А сега си вземи една кутия от някъде и монтирай горе в багажника,да събира всичкия лек и дребен инвентар.

                            https://www.gunsamerica.com/digest/p...hot-show-2020/

                            нещо такова,цените не им ги гледай.Някои ползват военни транспортни мрежи за укрепване на инвентара горе,аз лично ползвам една такава от вътре на тавана,събира 4 спални чувала с все вьзглавниците.
                            Не мога да отворя линка, но разбирам какво имаш предвид. Важното е, че вече има къде да сложа било то кутия или каквото ми кефне. Сега съм спокоен, че като тръгнем на палатка с домочадието ще мога да взема всичко необходимо без притеснения.

                            Коментар


                            • #29
                              Пак ще ти отеснее,и аз така мислех за 3 дни и на 4тия айде пак до тавана.

                              Иначе кутия мммм пласмасов сандък,аз вътре нося малка лопата,брадва,трион,колан за дърво,4 меки шегела,колан за теглене,динамично въже 10 метра,комплект за спукани гуми,найлоново покрива;о.......е такива леки глупости,над кутията едни шалшуву пьтечки,като закъса да ги ползвам за пейка,да плача седнал.

                              По някое време ще извадиш и крика от външната страна ма а да видим кога ше е.

                              С кеф да си го ползваш
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                Аз бих премахнал задната горна напречна греда. Само ще пречи. Все пак не се ускоряваш като формула 1, особено натоварен.
                                Крика - отстрани или по- добре отпред напречно. Гумата - също отпред. Я ти се наложи да я ползваш някога - я не. Не е като да не карам, но гума не ми се е налагало да сменям на терен от повече от 20 години.

                                Коментар


                                • BENZBOSS
                                  BENZBOSS коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Точно задната напречна най-много ше му трябва,а крика за да е над ськлото ше трябва да се катери по предния капак всек път ако/кат му потрябва.

                                  Там са фарове или бар,отстрани вън е крика споре много хора

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X