Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделен багажник за Toyota 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самоделен багажник за Toyota 70

    Здравейте колеги.
    От има - няма година имам джипа и много му се радвам, но багажника му е малък и като сложа резервната гума вътре, не остава място за нищо, а и да не говорим, че е и опасно. На вратата също не ми е вариянт, че гумата е тежка и май не и е там мястото. Демек багажник на покрива и гума, крик и други да се помещават там. И гледам аз по сайтове и магазини и не мога да повярвам за какви пари иде реч. И затова реших да си го скова сам и ще покажа процеса, ако мога да съм полезен на някой. Материалите ми излязоха около стотина лева, а като време ми отне около две седмици умерена и нередовна работа. Можеше и малко по-евтино, но пусто нямам опит и някои неша станаха от втория път. Матриала за голямата и малката рамка е затворен профил 20/30/1.5, а вътре решетката е от профил 20/20/1.5. Сори, но малко късно се сетих да снимам и малко от началото липсва.

  • #2
    Утре ще кача и останалите снимки. Готов е на 90% и май се получи добре.

    Коментар


    • #3
      За мойто комби цял багажник от добрите е 1100 долара тукашни пари,стълба на задника е 300 долара

      Повечето неща които нося са за кутия,резервната гума е под колата,а на тавана имам голяма Якима и пластмасова кутия за оръжие,излезе ми пак малко над хилядарка.

      Това го казвам за тия които се чудят дли 1000 лева/долара си заслужава - за мен си заслужава на 100%,пусто,че нямам условие да си избачкам един багажник и аз сам.
      Аз ако съм ще монтирам резервната на задния капак,при мен няма как,но на 70ка баш там и е мястото.

      Давай още снимки
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • travelling
        travelling коментира
        Редактиране на коментар
        За теб си заслужава, защото там ако вадиш само хилядарка за две седмеци ще ти е тегаво. Тук за зелена хилядарка се бачка доста повече от направата на един багажник.

    • #4
      Качи снимки и на закрепването

      Коментар


      • #5
        Ето и продължението. Закрепването ми деше дерт,ама се получи добре.

        Коментар


        • #6
          На мен ли ми се струва,че е половин дължина тоя и не покрива кабината?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            На мен ли ми се струва,че е половин дължина тоя и не покрива кабината?
            Не разбирам. Сигурно не се вижда добре.

            Коментар


            • #8
              Половин багажник за мен е от задника на колата до началото на кабината,цял е от прозорец до прозорец,твоя ми се вижда къс да е цял
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #9

                Коментар


                • #10
                  А така може,мислех си,че е дакел от дьлгите.Ако е това на снимката супер е станало,дано не свири на скорост,но тука като гледам скорост не се търси.

                  Супер си е,МаксТракс и лопата се закрепят супер лесно,аз с това брах ядове
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #11
                    Утре би трябвало да го довърша и ще пусна снимки.

                    Коментар


                    • #12
                      СуперВ  изглежда . Тури му по още един държач към купето (в предната част) , явно не са ти проблем направата им , а няма да са ти в повече .
                      И да свири - туй едва ли ще може да се чуе , като знам машината и гуметата.
                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар


                      • #13
                        Екстра се е получило - поздравления

                        Коментар


                        • #14
                          Ми, това е окончателния вариянт. Идеята ми е през повечето време да си го карам само с пладформата, на която да сложа резервната гума и крика и ако се наложи да се пренасят някакви вещи да слагам надстройката. Щракалките за надстройката са ми от братята китайци.
                          Това е от мен. Дано съм бил полезен.

                          Коментар


                          • #15
                            Добре се е получило, поздрави. Кажи къде могат да се намерят тия щаракалки и за захватите ползвал ли си нещо готово или всичко е направи си сам?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X