Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двутактово масло в нафтата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Двутактово масло в нафтата

    От време на време наливам 1л двутактово на пълен резервоар. По-точно наливам маслото в 5л тубичка, доливам още 2-3 л нафта, разбивам го и в гюма. После вече догоре с тунджа. И верно му става голям рахат на мотора. Ползвам MOTUL. Тука барем е истинско.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • От: Двутактово масло в нафтата

      Първоначално публикуван от rusin Преглед на мнение
      От скоро сипвам двутактово масло 1:200 и съм супер доволен че мотора много утихна. Силно намаля онова тракане особенно рано сутрин на не загряла кола. При загрят мотор като цяло звучи меко и тихо. Друго не съм забелязал положително и/или негативно.
      Ако има драстична разлика между със и без двутактово, то или караш с много боклучава нафта или дюзите не са това, което са били, та не е лошо да ги провериш.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • https://youtu.be/iJH1dAcEQ-k

        Коментар


        • Тук поне е обяснено и показано реално до колкото може. А не той така ми каза.

          Коментар


          • Нищо не е обяснено, защото са пропуснати условията на експериментите и обосновката. От минута 35 до 40 говорят глупости, базирани на частична истина. Истина, но при определени условия, която е неистина в останалите случаи. тези филми са правени за пари. Ако има нещо смислено, то е там случайно.
            Не съм гледал 45 минути разкази, прехвърлих набързо. Със сигурност има казани множество верни неща. И доста неверни. Който няма познания, няма как да отдели едното от другото.

            Коментар


            • На бързо не става и аз направих същото. Сложили са двигател на стенд и са измервани показанията със и без масло в горивото. Другото е химическия анализ и така нататък.Като всеки недоверчив Българин и аз се наслушах на какво ли не кои какво е казал но не и на какво е доказал. Не вземам страна просто попаднах на друга гледна точка.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X