Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изолиране на спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Изолиране на спирачки

    Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
    ....ще потърся медна тръбичка,и ако няма...
    Ако няма режи дупка в пода и слагай по дебелите подметки..... . Не карай колата без спирачки. Дори и до магазина или кварталното кафе. ДЕЦАТА НЯМАТ СПИРАЧКИ!!!

    Коментар


    • #32
      До: Изолиране на спирачки

      Прав си,ама тази кола не се кара по асвалт,а пак и като знам задните колела как държат на повечето коли,особено такива дето нямат живи набори
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #33
        До: Изолиране на спирачки

        Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
        Само за справка, обикновена спирачна тръбичка с две гайки М10х1 L=1m и запоени с твърд припой сфери на краищата, купих за 6 лв от магазин за авточасти преди месец време. Медна. Колкото и да варират цените, не би трябвало да е повече от 10-15лв/м. Колата с тръбичката е Самурай SJ413.
        Ами и аз това казвам, рискът не си струва парите, ама пък ако толкова не му се дават пари за нови, по моргите ги дават по 5 лв. бройката. Въпреки, че аз тръбичка 2-ра ръка не бих си сложил на моя кола, освен в изключителен случай. Дори да не излиза на асвалт, пак е много вероятно да направи беля, най-малкото да се изтъркаля в някое дере или да спре в някое дърво....
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X