Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

    Що червена? Да не си помислите ,че такава боя само имах ? Нее

    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • #92
      От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

      Супер е станалаа, ноо съжалвам че ще те обезнадеждя - спрея ще окапе до максимум една зима. После пак киснеш, грунд и полиуретанова боя, но все пак екстра е

      Коментар


      • #93
        От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

        Спрей цветен , лак ,и накрая прозрачна вакса от fertan ,че се беше понаранил цинка й.

        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #94
          От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

          Обаче ,до 20 години ,ако изгние , лично теб ще те занимавам . Щото мн знаеш

          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

          Коментар


          • #95
            От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

            Какъв беше смисъла от боята, при положение е, че е поцинкована?

            Коментар


            • #96
              От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

              Беше понадран цинка. И поради естетски мои подбуди . На прасче звънче

              TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

              Коментар


              • #97
                От: ТЛК 80 мнения и съвети за експлоатация и ремонт

                Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                Обаче ,до 20 години ,ако изгние , лично теб ще те занимавам . Щото мн знаеш
                Ти пА щО нИ казА че е поДцинковано туЙ ДЖилЯзо

                В прочем ако искаш можеше да ми я пратиш и на черно прахово [emoji12][emoji12][emoji12]

                Коментар


                • #98
                  Идеална е
                  ​​​​​​Днес минах покрай нея и май е била на разходка из гората

                  Коментар


                  • #99
                    Щооо , кална ли беше , или пак й нямаше края на бронята ?
                    Зарадвах я с доста сняг и кал , без никви произшествия , лебедки и дърпаници , дори . И за разкош , няква румънска Алфа се разглоби в пластмасовото йВ рогче,в Сърбия чак . На асфалта , като че ли иска даВ  миВ  каже , че го мрази тоя асфалт гаден
                    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                    Коментар


                    • Здравейте колеги!
                      От няколко месеца и аз се сдобих с една ТЛК 80 и още не съм напълно наясно с всичко, относно оборудването на една такава машина и за това искам да задам няколко въпроса.
                      Малко инфо за колата:
                      Тойотата е 4,5 бензин/газ, 1994 г, 205 к.с.
                      Бих казал, че всичко си беше направено по нея за сериозно натоварване извън пътя- пружини, амортисьори, шнорхел, метални брони, лебедка, багажник.
                      Първото нещо, което ме интееисува е предлагат ли се защитни кори за двигател, ск. кутия и т. н.
                      И второ- могат ли да се намерят от тези чекмеджета за багажното отделени, като на ARB, които предлагат Гладиатора, но на по-разумна цена? Чувал съм, че можело да се направят и в Бг.
                      Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • MoridinBG
                        MoridinBG коментира
                        Редактиране на коментар
                        Я кажи каква е цената на Гладиатора, да се посмеем? Всичко предлагано от тях съм го намирал на осезаемо по-ниска цена в Европа с включен транспорта.

                    • Ще трябва да се разделя с една четворка и горница за 2 бр. чекмеджета.

                      Коментар


                      • 4000 и повече лв.?
                        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                        Коментар


                        • Да.

                          Коментар


                          • Само на мен ли ми се струва прекалено?
                            Интересно какви са цените по останалата част на Европа.
                            Някой има ли представа колко тежат?

                            Коментар


                            • 2 ARB чекмеджета от големите се намират за около 3000лв с ДДС из Европа (например tbruk.com), което разбира се е също толкова абсурдно. Но каквото и да съм проверявал в Гладиатор, цените винаги са още по-впечатляващо абсурдни.
                              Много по-евтини серийни варианти в Европа няма, защото и пазарът е изключително малък. Докато в Австралия излизат по около 1500лв двете чекмеджета...

                              Най-добрият вариант е да се хванеш сам или да намериш някой по-сръчен и отворен мебелист и да си ги направиш. Хубавите дълги механизми се намират малко по-трудно в БГ, но лесно се поръчват от чужбина. На пролет ще се захващам и аз с това начинание, за сега чертая.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X