Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Тойотата днес

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво направих по Тойотата днес .

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    Прилични са във всяжо отношение С ИЗКЛЮЧЕНИЕ СПИРАЧЕН ПЪТ на време, като това сега.
    Е , все пак няма перфектна гума ! А и със сигурност е по-добра от Кобра и от редици други гуми .
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #47
      От: Какво направих по Тойотата днес .

      Добре де, защо си мислите че съм длъжен да чета целия форум? Драснете едно ЛС или по телефона

      Почвам едно по едно.

      Фланците за Тойота и Нисан се различават единствено по стъпката на резбата. Конусите са еднакви, но конусите не можем да ги разделим по марки, те за в зависимост от джантите които са монтирани на колата. Проблем от такъв характер имаше Чавдар от София. Гайките се саморазвиваха тогава пак обвиниха фланците, но после се разбра от къде е проблема.
      Питането на колегата, дали правилно е монтирал фланеца, да точно така се монтира. Гайките които пристигат с фланците са със същия конус какъвто е на самия фланец, а с щатните гайки си стягаш джантата към фланеца и така си сигурен че съответстват конусите. Относно биенето което се е появило, след монтажа на фланците с малко или много се натоварват всички шарнирни връзки, така веднага "избива" хлабината в тях под формата на вибрация или както е прието да се нарича "Шими". Лекува се със смяна на износения елемент, тампон или шарнирна връзка.

      След първоначален монтаж препоръчвам да се прегледат след 200-500км и ако се наложи да се до стегнат. То това си важи за всички нови детайли по колата, мисля не е нужно допълнителна инструкция за това.

      Ако на някой не му отговарят резбите за модела, може да е станало объркване при изпращането или да са свършили за неговия модел. Трябвало е да се обади в офиса, реагираме светкавично.

      Имахме една серия с много криво нарязани резби на гайките, такива давах само да "разбрани" клиенти и на приятели, като ги предупреждавах за проблема.

      Никой клиент с предявена рекламация не е оставен без компенсация, още при първия сигнал с кривите гайки смених всички изпратени за моя сметка.

      Ако искате да сте педанти, най-правилно е да се изработи центрираща втулка по централния отвор на фланеца и централния отвор на джантата.

      Бях доста изчерпателен, личния ми телефон е 0899852338 ако някой се чувства ощетен или има някакв проблем, да се обади или да пише ЛС.

      Коментар


      • #48
        От: Какво направих по Тойотата днес .

        Защо някой не даде идея как са му седалките отзад ? Защото моята май ще я режа , че много място заема !
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #49
          От: Какво направих по Тойотата днес .

          Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
          Защо някой не даде идея как са му седалките отзад ? Защото моята май ще я режа , че много място заема !
          Що ще я режеш-демонтира се!
          Ако ще я махаш бих купил плата, ако е, като на мойта и ще ти я тапицирам с друг плат(или с изкуствена качествена кожа), за да не стои "гола"
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #50
            От: Какво направих по Тойотата днес .

            Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
            Защо някой не даде идея как са му седалките отзад ? Защото моята май ще я режа , че много място заема !
            Има вариант да си сложиш задна седалка/седалки, които са надлъжни.

            Коментар


            • #51
              От: Какво направих по Тойотата днес .

              Тя моята е правена . И отзад подскача само . А за надлъжните седалки съм си мислил много пъти , но от къде да ги намеря ?
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #52
                От: Какво направих по Тойотата днес .

                Вече 3-ти ден чакам да ми дойдат гумите . Дано да е по-скоро , че с тези гуми Тойотата е като снегорин . Я да каже някой с Кобри пързалят ли му се и на него зимата ?
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #53
                  От: Какво направих по Тойотата днес .

                  Днес смених масло 5/30 GM и филтри.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво направих по Тойотата днес .

                    Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                    Вече 3-ти ден чакам да ми дойдат гумите . Дано да е по-скоро , че с тези гуми Тойотата е като снегорин . Я да каже някой с Кобри пързалят ли му се и на него зимата ?
                    Като крава на лед е!!
                    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво направих по Тойотата днес .

                      Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                      Тя моята е правена . И отзад подскача само . А за надлъжните седалки съм си мислил много пъти , но от къде да ги намеря ?
                      ЕтоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03472.jpg
Прегледи:1
Размер:43.2 КБ
ID:5347413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03470.jpg
Прегледи:1
Размер:42.2 КБ
ID:5347412 личи че сам съм си ги правил, нали?
                      Много са функционални, 6 човека сядат спокойно + 2 кучета, и нямате представа колко боклуци събират отдоло.
                      TLC 73 4.2-TD
                      Автоматик
                      Тел.0887859269

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво направих по Тойотата днес .

                        Първоначално публикуван от karosa Преглед на мнение
                        Ето[ATTACH=CONFIG]419648[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]419647[/ATTACH] личи че сам съм си ги правил, нали?
                        Много са функционални, 6 човека сядат спокойно + 2 кучета, и нямате представа колко боклуци събират отдоло.
                        Бравос...егати и вагон-ресторанта си направил отзад..вярно ще да сбира бая багажец!
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво направих по Тойотата днес .

                          Да бе "спокойно" , нали се возиш отпред...........
                          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какво направих по Тойотата днес .

                            [QUOTE=didooo;1772829]Да бе "спокойно" , нали се возиш отпред...........[/QUOTE

                            Алтернативата е да вървят пеша...............
                            TLC 73 4.2-TD
                            Автоматик
                            Тел.0887859269

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какво направих по Тойотата днес .

                              Най-накрая ми дойдоха гумите . Като първо впечатление съм много доволен - днес го заринах в една пряспа и излезе като снегорин . Дано хубавите впечатление не са до тук . Утре ще кача и снимки как стоят на Тойотата .
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какво направих по Тойотата днес .

                                Днес смених бендикс и контактори на стартера!Пали вече нема и четвърт оборот!Разходи-90 лв с труда!
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X