Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

    Много лъжи, натоварен бус, София-Варна за 4 часа с разход 8-9!
    За 12/100 може би ще се съглася.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #47
      От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

      E къде е базата за сраврнение между 4-ри цилиндрова печка на ренде и 8-мак 4.5 литра битурбо 280 и кусур коня?А па и фул тайм!Тия 16/100 градско са нищо!А извънградско...май си е 11-12!Аналогията е неуместна!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #48
        Re: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

        Разхода на 200-цата е съвсем нормално да е висок, не си мислете, че като е нов модел ще харчи 5 на сто. Предполагам и не се кара с 90. За сравнение х5, дето уж е икономично, дава разход с 1-2л под 200-цата. Джип и икономия са две различни понятия.
        "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

        Коментар


        • #49
          От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

          Е Туарег 3,0д градско дига над 20 та това колко да харчи.

          Коментар


          • #50
            От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

            Гори 18 като го караш с двеста. С нормално каране разхода никак не е такъв.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #51
              От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

              Уфф,значи разхода си е съвсем сериозен-не е по-малко от 18 л./100 за градско(на един приятел туарега 10 цилиндровия-5 литров "хапва"25).Междуградско е също не по- малко от13 л.Също и конете и нютон метрите не са я направили катеричка-пъргавелка,тромава си остава Ленд Круизър 200,но съвсем нормално е според мен,няма кой да се състезава с нея а "лодъчния"ефект още повече засилва това чувство.Говорехте за пластмасите и доста спартанското оборудване.Всеки,който я е управлявал вероятно е забелязал,че има една вибрация на лоста за автомата-като сложиш връзка ключове-почват да дрънкат,но странно-пластмасите НЕ дрънчат.Изобщо доста е безшумна,отначало все се чудех дали е стартирала,че гледах уредите-все пак не бях карал съвсем нов джип а и дизел при това.

              Коментар


              • tuni
                tuni коментира
                Редактиране на коментар
                Всички "големи" тойоти от 60 до 200 имат тази вибрация във лоста на автомата и раздатката......

            • #52
              От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

              не забравяйте че ТЛК 200 тежи 3 тона, аз я карам от 2008г и сам минал 220 000км карам я само на пълна газ, разхода варира между 16-18 зависи от горивото. В началото гореше около 1 литър масло на 10 000км но подмениха някаква вакНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0080.jpg
Прегледи:1
Размер:200.8 КБ
ID:5354343ум помпа кояато сабирала маслото от торбините и проблема изчезна!

              Коментар


              • #53
                От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

                Много се радвам, когато видя такава машина с толкова кал - използва се правилно. Конкретно този от снимката често съм го засичал из града, но винаги чист.

                Коментар


                • #54
                  От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

                  Един приател ми каза,че за голям джип е нужен и голям трактор! Е беше прав.

                  Коментар


                  • #55
                    От: ТЛС 200 V8 дизел-разход на масло

                    Първоначално публикуван от plamen chularski Преглед на мнение
                    Един приател ми каза,че за голям джип е нужен и голям трактор! Е беше прав.
                    Каква връзка има с темата-разход на масло?
                    ТЛК 80 4,2ТД-95г

                    Коментар


                    • #56
                      Няма тритонен джип,който да спира добре ,няма и петлитров мотор,който да гори 200 грама на 1000 км .За 12 години - една крушка не е изгоряла...това е крайцера....никакви...тинтири -минтири Рейндж,Ленд,Емел,Джиел......

                      Коментар


                      • #57
                        Има ма се иска малко ровене,пари и доработки,после си спира прилично.Комбито ми в подписа е жив пример,със спирачките като на Кукурузера е оригинално,по спомени и тежи малко повече
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #58
                          Спира говедото, ама трябва да си спазваш дистанция и да имаш хубави гуми... Виж на лед си е НУРС
                          TLC 200 V8
                          TLC LJ79
                          Toyota Prius2

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X