Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли по предната броня.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Размисли по предната броня.

    Тъйй да ти задам най болния въпрос за мен,чертежите ги имам ама колко излиза едно рязане с "лазер"
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #32
      До: Размисли по предната броня.

      Sidekick е Канадска му работа Още не е дошъл моментът с плащането като ги доизмаисторят (изрежат и сгънат задната броня) ще кажа какво е струвало

      Коментар


      • #33
        До: Размисли по предната броня.

        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
        Тъйй да ти задам най болния въпрос за мен,чертежите ги имам ама колко излиза едно рязане с "лазер"
        На мен ми казаха цена за рязане от 17лв и стотинки като в това влиза и материала
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #34
          До: Размисли по предната броня.

          ами не знам но малко не реално ми се вижда това като цена но знам ли в тая криза ..... а и от дебелината на ламарината зависи

          Коментар


          • #35
            До: Размисли по предната броня.

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            На мен ми казаха цена за рязане от 17лв и стотинки като в това влиза и материала
            Да ти пратя 20 лева да поръчаш една и за мен?
            п.п. Пий една бира с рестото
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #36
              До: Размисли по предната броня.

              Сериозно ли мислите, че щатната броня на Витарата пази пешеходците? При каква сила и каква площ колко се деформира?
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #37
                До: Размисли по предната броня.

                Аз имам един въпрос към всички!
                Бронята за какво я слагате?
                За да носи лебедка?
                За да пази пешеходците?
                За да краси джипа пред кафето?
                За да пази фарове и карантий от дървета и каквито и да е глупости в гората?

                Защото повечето хора на джипките слагат брони за да може да има примерно лебедка и да може да се вдига джипа с джек.Аз лично друго предназначение на "тунинг" броня не виждам.
                За пешеходците всички нови коли се конструират от сумати инжинери който "уж" правят броните безопастни.Затова пък като се удариш с 40 в друга кола невероятни поражения.
                Смятате че може да се направи броня за всякакви моменти.Бих платил само да видя такава броня.Да може да се вдига с джек да носи лебедка и да пази пешеходците.
                Според мен такова животно НЕМА.
                Или е джип говедото или като мойто е просто кола.Аз брони нямам!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #38
                  До: Размисли по предната броня.

                  Тя тая броня много яка бе брат.Пък за джека може малко да се модифицира.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #39
                    До: Размисли по предната броня.

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    Аз имам един въпрос към всички!
                    Бронята за какво я слагате?
                    За да носи лебедка?
                    ....
                    ....
                    За да пази фарове и карантий от дървета и каквито и да е глупости в гората?

                    Защото повечето хора на джипките слагат брони за да може да има примерно лебедка и да може да се вдига джипа с джек..
                    Моята идея е такава на по късен етап се купува и лебедка И сичко е ток и жици.А и като по алтав шофер винаги си намирам някоя преспичка храсталак бабунка насип които да подпра и затова

                    Коментар


                    • #40
                      До: Размисли по предната броня.

                      Първоначално публикуван от track2000 Преглед на мнение
                      Тя тая броня много яка бе брат.Пък за джека може малко да се модифицира.
                      Нямам още реална идея за преправянето и за джек чакам да доиде времето да се сложи на колата и веднага ще потърся човек притежаващ джек да пробвам и да мадрим каде да се подсили евентуално

                      Коментар


                      • #41
                        До: Размисли по предната броня.

                        Славин може би ще помогне. Уважавам идеите му и ако каже как да се укрепи бронята не бих се замислил да изпълня препоръките му. И...Rotter,моето виждане за целта на такава броня съвпада изцяло с твоето.
                        Б. Бонев
                        0осем88две6шест71три

                        Коментар


                        • #42
                          До: Размисли по предната броня.

                          Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                          Славин може би ще помогне. Уважавам идеите му и ако каже как да се укрепи бронята не бих се замислил да изпълня препоръките му. И...Rotter,моето виждане за целта на такава броня съвпада изцяло с твоето.
                          Благодаря за доверието... печелиш бира като се видим. Малко ще те разочаровам, че нама опит джек. Мисля, че броня от ламарина наистина трябва да е добре укрепена, нали това и е смисъла - да е здрава. В отворите за джека да има отвътре допълнително усилване за да не се подгъва ламарината. Самото укрепване на бронята бих направил като първо вградя планка за лебедка, а тя наистина трябва да е здраво закрепена и около нея прихвана бронята. Все пак няко с повече опит да сподели.
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #43
                            До: Размисли по предната броня.

                            Юнашко сърце не трай и си зех бронята да наложа да вида как се получава дано тази седмица ми направят планките и се завари защото така ми харесва пъти повече.... Отгоре не съм я смимал защото не е плътно прилепнала както ще е в действителност и може да ви заблуди от към размери.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #44
                              До: Размисли по предната броня.

                              Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
                              Rotter, кръглите отвори мисля,че ги нямаше на оригиналния чертеж. Ти ли ги поръча и за какво ще служат? За джек ще трябва правоъгълни. А си мисля и за допълнителна челна планка - може би Г-образна, захваната яко за рамата да подсили местото за джека. Само бих питал хората с опит - това ли е най-подходящото место за джек отпред (респективно отзад)? За бордовете ми е ясно.
                              Виждам,че леко излиза извън калника - мн. добре - точно ще ми пази веждите. Супер става! Успех нататък!
                              Б. Бонев
                              0осем88две6шест71три

                              Коментар


                              • #45
                                До: Размисли по предната броня.

                                Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                                ...
                                Виждам,че леко излиза извън калника - мн. добре - точно ще ми пази веждите.
                                Само да не ти избоде очите . Според мен всичко, което стърчи по този начин, е програмирано и неминуемо ще се закачи някъде, което пък от своя страна води до доста нежелани последствия. Дано да не съм прав, ама в гората ... абе дано да не съм прав.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X