Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

    Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
    Валка ,какво му е на предния диф ?
    Незнам Алекс трябва да отговори.

    Коментар


    • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Много стана Вальо.
      Трябва да се търси донор.
      И кво правим при тази ситуация.

      Коментар


      • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        Я помагайте калпазани.
        С какво бе Валка, имам мостове от ТOYOTA Heavy duty, моторето ще му дойде слабо за тях, трябва и него барабар със скоростите да сменяш. И какво остава от пуканката крива рама и изгнило купе. Адмирации към ентусиазма ти, но най-приятелски те съветвам да зарежеш този Самурай, изкърпете го, изправете му рамата, сложи му едни маркови ресори(има във форума 2ра употреба на добра цена) монтирани с люлките отзад и си готов с малко средства. Влезеш ли в джаза на където си тръгнал ще излезе по-скъпо от ново Джимни. А и резултат винаги ще е неясен. Остава и Алекса да подкрепи казаното от мен и ти да решиш.

        Коментар


        • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          И кво правим при тази ситуация.
          Ами аз доколкото разбрах джипове си имаш. Обаче искаш уникален Самурай.
          Ще го правиш, ще му остане само надписа Самурай. Ама трябва да се вадят кинти.

          Коментар


          • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Ами аз доколкото разбрах джипове си имаш. Обаче искаш уникален Самурай.
            Ще го правиш, ще му остане само надписа Самурай. Ама трябва да се вадят кинти.
            Правилно си ме разбрал.

            Коментар


            • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Ами аз доколкото разбрах джипове си имаш. Обаче искаш уникален Самурай.
              Ще го правиш, ще му остане само надписа Самурай. Ама трябва да се вадят кинти.
              Андро, така е с всеки който иска да има уникална, според неговите си виждания машина. Ти запази ли си надписа и имаш ли намерение да го регистрираш въобще.
              Валка като ще правиш пуканката на пружини не е ли по-добре и да търсиш по-голями ходове. Та в този ред на мисли донорът Джимни не е добро решение според мен.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                Андро, така е с всеки който иска да има уникална, според неговите си виждания машина. Ти запази ли си надписа и имаш ли намерение да го регистрираш въобще.
                Валка като ще правиш пуканката на пружини не е ли по-добре и да търсиш по-голями ходове. Та в този ред на мисли донорът Джимни не е добро решение според мен.
                Дай идея аз вече се шашнах.

                Коментар


                • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                  Идеи много и разни но дай първо да видим за какво ще се използва. Ако е за по-меко возене на разходки то Джимнито е решение. Ако си решил да се пускаш по траялите вече е друга бира. Ей го Андро като най-пресен в тази област може да даде някоя и друга идея, поне първите грешки да ти спести.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                    Това си е направа на нова кола. Капак и решетка с надпис Самурай и малко панели. Всичко под тях ново и много яко. В габаритите на тоя капак и стената на кабината какъв мотор може да влезе? Щото все пак трябва да прилича малко на Самурай.

                    Коментар


                    • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                      Това си е направа на нова кола. Капак и решетка с надпис Самурай и малко панели. Всичко под тях ново и много яко. В габаритите на тоя капак и стената на кабината какъв мотор може да влезе? Щото все пак трябва да прилича малко на Самурай.
                      Мотора е добър 1.6 16v

                      Коментар


                      • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Мотора е добър 1.6 16v
                        Не знам. Няколко човека казаха че не може да върти тежки мостове и гуми.
                        Мотора със скоростите е най малката инвестиция в подобен проект.
                        Обаче от него и мостовете трябва да се тръгне. Габарита на предния кош не е чак такъв проблем. Може да се направи капак с калници по размер и със Самурайския дизайн от стъкломат.
                        Видя ли на събора Ге-то на Ковачев?

                        Коментар


                        • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Не знам. Няколко човека казаха че не може да върти тежки мостове и гуми.
                          Мотора със скоростите е най малката инвестиция в подобен проект.
                          Обаче от него и мостовете трябва да се тръгне. Габарита на предния кош не е чак такъв проблем. Може да се направи капак с калници по размер и със Самурайския дизайн от стъкломат.
                          Видя ли на събора Ге-то на Ковачев?
                          Виж аз съм доста зле с тези неща. За това го поверих на друг кво ще каже той ще се разбере. Ще го напише тук предполагам.
                          Но ако имате идей давайте.

                          Коментар


                          • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            ...
                            Но ако имате идей давайте.
                            Е досега кво правим! Даваме идеи и ти палим фитилите да го направиш уникален звер.

                            Коментар


                            • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Е досега кво правим! Даваме идеи и ти палим фитилите да го направиш уникален звер.
                              Ок Андро казваш давай прави -ама кво
                              мостове-какви
                              двигател-кой
                              окачване
                              и орентиращи цени ако може щее супер.

                              Коментар


                              • До: Помогнете ми да направя Самурая си на пружини!

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Ок Андро казваш давай прави -ама кво
                                мостове-какви
                                двигател-кой
                                окачване
                                и орентиращи цени ако може щее супер.
                                Веднага ти правя комплектация

                                Мостове TOYOTA Heavy Duty - 3000лв
                                Двигател 3.0ТД 1KZ-t на YOTA пак, лек мотор добра мощност и перфектен въртящ момент. Цена не знам най-добре да го търсим в Англия а може и цяла кола за донор както аз правя в момента

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X