Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маншони за карета за витара .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Маншони за карета за витара .

    Колеги имате ли на представа , като витарата ми е 99г Испанска зглобка. Вътрешното каре (самия маншон) е в метален цилиндър . Сега купих полиуретанови маншони 085 . Когато го монтирам върху този корпус и го стегна със скобата , дали ще се задържи маншона или трябва на стругат да направя на корпуса на карето канал в който маншона да зашъне като се стегне ?

    Коментар


    • #47
      От: Маншони за карета за витара .

      Канал не можеш да направиш защото тези карета нямат стена.
      Пробвай само със скоба и яко стягане, ама имам някакви бегли спомени че и диаметрите са различни...

      Един съвет от мен: ако имаш намерение витарата да я повдигаш и да я караш по горите сменяй тези карета с японски. Ако ще си я ползваш по асфалта и до вилата - карай си в стандартен вид вкл. и оригинален маншон(той е комплект с металната чаша).
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #48
        От: Маншони за карета за витара .

        Да колега днес ги свалих и вътрешните карета са леш изпадали са им иглените лагери ! Можеш ли да ми кажеш как се избива това каре (вътрешното) И как се сменя оригиналния маншон с чашата че нещо невиждам как се избива.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X